6 PİLOT İL İÇİN HAZİNEYA AİT KİRALANABİLECEK TAŞINMAZLARIN LİSTESİ

Afyon, Aksaray, Eskişehir, Konya, Kütahya ve Samsun illeri için toplam 40.888.952,97 m2 tarlanın listesi aşağıda linkte yer alan tablodadır.

Tabloya göre en çok kiraya verilecek tarla Konya ilinde görünüyor.

Listede, il, ilçe, Mahalle - Köy, Ada & Parsel, Arazinin miktarı ve Rayiç Bedelin % 1,5'i yani kira bedeli de yer almaktadır.

Aksaray ve konyada ne kadar hazine arazisi varmış öyle .
Şimdi bu arazilerin çoğunu mutlaka ekip biçen vardır vede ekenler şartları tutmuyorsa iş nsl olursa artık .
Hacı abi samsunda bu projede , fakat ilcemizde bir dekar yer kapsamina alınmamiş hazine arazileri ustünde zaten işleyen vardı gecen yıl hazine arazileri satışa ćıkmistı, herkeste aldı bana kalirsa dağlık taşlık atıl yerler kalmiştir, yoksa verimli araziler boş kalmaz, buda cacık çıktı.

Fuat kardeşim bizim
Hacı abi samsunda bu projede , fakat ilcemizde bir dekar yer kapsamina alınmamiş hazine arazileri ustünde zaten işleyen vardı gecen yıl hazine arazileri satışa ćıkmistı, herkeste aldı bana kalirsa dağlık taşlık atıl yerler kalmiştir, yoksa verimli araziler boş kalmaz, buda cacık çıktı.
burdada satışa çıktı ama pek alan olmadı , işin garibide ekilen yerde çok boş yerde çok .
Parsel sorgudan buldum benim tarla yanı başında 39 dönüm (1000m2 ) hesabından bi parsel var ama tapuda ham toprak olarak geçiyor bunu nsl satın alabilir yada kiralayabilirim .
Birazı zaten taa dedemin zamanından bizim tarla içinde sürülmüş ekip biçiyoruz . Gerisi boş duruyo oranın ne oldunu benden başkada bilen yok diyebilirim köyde .

Afyon, Aksaray, Eskişehir, Konya, Kütahya ve Samsun illeri için toplam 40.888.952,97 m2 tarlanın listesi aşağıda linkte yer alan tablodadır.

Tabloya göre en çok kiraya verilecek tarla Konya ilinde görünüyor.

Listede, il, ilçe, Mahalle - Köy, Ada & Parsel, Arazinin miktarı ve Rayiç Bedelin % 1,5'i yani kira bedeli de yer almaktadır.

Bu tür paylaşımlarınız çok çok güzel bunun için size ayrıca teşekkür ederim .
Kusura bakmayın isminizi bilmediğim için ne diye hitap etcemi bilemedim .
Bu uygulama diğer illeride kapsadığı zmn bi zahmet haberdar ederseniz çok sevinirim .

Fuat kardeşim bizim

burdada satışa çıktı ama pek alan olmadı , işin garibide ekilen yerde çok boş yerde çok .
Parsel sorgudan buldum benim tarla yanı başında 39 dönüm (1000m2 ) hesabından bi parsel var ama tapuda ham toprak olarak geçiyor bunu nsl satın alabilir yada kiralayabilirim .
Birazı zaten taa dedemin zamanından bizim tarla içinde sürülmüş ekip biçiyoruz . Gerisi boş duruyo oranın ne oldunu benden başkada bilen yok diyebilirim köyde .
Burda kadastro memurları geldi , kimisine hiç para almadan kimisinede , arazi satisiyla taksitlendirip alanlar oldu, gecen yil bi kanun cikti belkide daha once , , , basvuranlar aldi, öyle birşey oldumu haberin olur zaten.

Bu tür paylaşımlarınız çok çok güzel bunun için size ayrıca teşekkür ederim .
Kusura bakmayın isminizi bilmediğim için ne diye hitap etcemi bilemedim .
Bu uygulama diğer illeride kapsadığı zmn bi zahmet haberdar ederseniz çok sevinirim .
Rica ederim, ne demek, çok memmun oldum ,ben de teşekkür ederim.
Ismim Tosun, 39 yaşındayım.

sitede hep faydalı bigi paylaşıyorsun. aslında sitenin Paşa' sısın izninle bundan sonra Paşa diye hitap etmek istiyorum. Yaşım 62
Rica ederim, okuduğum ve site üyelerine faydasını olacağını düşündüğüm haberleri elimden geldiğince paylaşmaya özen gösteriyorum.
Bu arada Paşa diyebilirsiniz,memmun olurum :giggle:

Rica ederim, okuduğum ve site üyelerine faydasını olacağını düşündüğüm haberleri elimden geldiğince paylaşmaya özen gösteriyorum.
Bu arada Paşa diyebilirsiniz,memmun olurum :giggle:
eline sağlık tosun,
benimde dikkatimi çekiyordu, beğenerek paylaşımlarını okuyorum.
foruma müthiş katkısı oluyor.
devamını rica ederim.