6920 yaylı pıstonlu kazaya

Ynt: 6920 yaylı pıstonlu kazaya

güzel resimler salih kütüvatör katlanır olmasına rağmen bir hayli geniş 21kmh mükemmel

yorumlar ıcın sagolun gercekten bende surerken cok zevk aldım vıdeosunuda yakında eklıcem

bı tarlada hızlı gıtme super zevklı ekıpmanda buyuk olunca proplem olmuo

çok güzel fotolar sağol süper traktöre benziyor kültüvator yola bile sığmıyosa ne diyelim katlamış ama hala çok geniş

tesekkur ederım yorum ıcın katlı halı 13lu kazaya ama motor baya genıs 13lu nerdese arkayı tam kapatıo

21kh super bı hız yani)===))

arkadaşlar agustos un 1.de ankaraya gitmiştim johndeere servisine girdim birtane 6920 vardı tır nakliye getirirken köprüye takmış kabinin üstünü koparmış kabinin direklerini bükmüş başka motorda hic bir şey yok o surata göre ALLAH esirgemiş düşüncem şuku cok saglam motor bence bu jd ler...

güzel resimler
bu motor sizin köydemi salih ?
kazayağı bence o motora ufak sizin toprakta yumuşak 21 km hız yapması isabet oluş
bizim burda hema tarlasını ekmeye gelmişlerdi ankaradan TM 130 ve TL 100A
TL 100A ya eker-mak 13lü kazayağı takmışlar çekemedi bu JD deki gibi bi 13lü kazayağı taktılar eker-mak ' ıda TM 130a taktılar Eker-Mağın kazayağı 15li kazayağından daha büyük çizel olarakta kullanabilirsin bu JD ye Eker-Mak ' ın 15lisiniden almak lazımozaman adalet yerini bulur :D