7. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması

TrakKulüp Buluşmasına Katılacaklar

• Barış UZEL (araba)

Kullanılan: 0 0.0%
  • tavaslı_okan

• Tokmakcı

• rocky

• k_urt_03

• hacimmet (araba)

• KOPARANLI AHMET

• KamilAydın

• agusta80 (araba)

• karakule (Kubota 9540)

• m_koyuncu70

• ahmtkskr (araba)

• fatihcstle

• YUSUFTUYLUOGLU

• <<B.Özyurt>>

• Deliorman

• enderarslangiray

• omerfarukkoc

• SmhGwz

• Ercan AYKUŞ

• akrokral (araba)

• Akıncı_mehmet

• Göktürk-

• erdal_btn (araba)

• butun26

• faikyanıkgönül

• coyote26

• çalışkan54

• stulu

• ertac sahın

• bilal kuru (uçak)

• Cihan Özece (uçak)

• atila (araba)

• aslan 26

• Erman Hoca (araba-hacımmet)

• ekselans01 (uçak)

• ufukk

• Şadan Aysul

• dolcevita (araba-hacımmet)

• alipasalierkan

• samet19

• umutmalkoc

• Toplam: 51

• Kullanılan toplam oy
    212

Ynt: 7. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması

ev sahibi Gökhan ve katılan bütün arkadaşlara teşekkürler..bereket tv yede katılımı içinde ayrıca teşekkürler..başka buluşmalarda görüşmek dileğiyle..

Buluşmaya ev sahipliği yapan Gökhan abime bizleri karşılayan
Ankaralı arkadaşlara ve trakkulup ailesine bizleri böyle güzel bir
organizasyonda buluşturduğu için canı gönülden teşekkürlerimi
sunuyorum İyiki varsın Trakkulup diyorum...

Değerli arkadaşlar,
Klasik haline gelmiş buluşma organizasyonu takip edebildiğim kadarıyla bugüne kadar yapılan gen geniş katılımlı buluşmalarından birini gerçekleştirdi.
Bu güzel günün bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duydum , yaklaşık 6 yıldır siteye üyeyim , keşke imkan olsa daha önce gidebilseydim dedim kendi kendime.
Bu siteyi kuran , kurulumunda emeği geçen tüm arkadaşlara başta Mustafa kardeşim olmak üzere özel teşekkür ediyorum.
Kendi köyünü bizlere açan , mekan sağlayan , buluşma hazırlıkları ile uğraşan başta Gökhan Özkan kardeşim , ailesi , köylüleri, arkadaşları ve akrabalarına özel teşekkür ediyorum.
Bizi özel araçları ile karşılayan onca yolu kendi özel araçları ile bizi güvenli bir şekilde götürü getiren arkadaşlarımıza özel teşşekür ediyorum.
Buluşmaya ülkemizin birçok yerinden kalkıp gelen , zaman ayıran , yolculuk yapan üye arkadaşlarımıza özel teşekkür ediyorum.
Buluşmaya gelerek çekimleri gerçekleştiren , adeta bizden biri davranarak program çekimi sürecinde rahatlığı ve arkadaşlığı süreci çekimleri organize eden , sitemizin tanıtımına çok faydalı olacağına emin olduğum BEREKET TV yetkililerine ve çalışanlarına özel teşekkür ediyorum
Bu madelerde aklıma gelmeyen , ama bu süreçte az çok emeği olan tüm arkadaşlara özel teşekkür ediyorum.
Buluşma süreci başta organizasyon sürecindeki arkadaşların değerli katkıları ile her sene gelişerek üzerine koyarak , iyiye doğru gelişim sağlayarak devam ediyor.
İnşallah her sene bu iyiye , daha güzele giden süreç devam edecektir.
Gelmeyen , gelemeyen arkadaşlarında canları sağolsun.
Ama şunu bilinki çok şey kaçırıyorsunuz , eminim çok işi gücü olanlar , özel durumu olanlar veya başka sebeplerle katılamayan arkadaşlarımız çok vardır.
Senede birgünde olsa böyle güne katılım sağlayarak kendinize ödül verin , hayatınızda unutulmayacak hoş vakit ve anılardan biri olacağına emin olabilirsiniz.
Sitenin yaygınlaşması için arkadaşlarınızı , dostlarınızı , akrabalarınızı buraya dahil etmeye çalışın , hepimiz 5 adet üye getirsek , sayımız 250 bin olur seneye , aktif katılımcı ve paylaşımcı sayısı artar , sayımıza artınca , işin boyutu değişiyor , daha farklı bir platform olma yolunda ilerliyoruz.
Bunun bilincinde olarak bu platform için bizler neler yapabiliriz diye düşünüp , kendi çapınızda en azından üye sayısını arttırarak çok değerli katkılarda bulunabilirsiniz.
Kalın sağlıcakla.

Buluşmaya yoğun okul temposundan dolayı katılamadım ama fotoğraflarda görünen ortamın sıcaklığı tahmin bile edebileceğimin üzerinde sanırım. Buluşmanın düzenlenmesinde emeği geçen, ev sahipliği yapan, yurdun dört bir yanından katılan abilerimi arkadaşlarımı ağırlayan onlara yardımcı olan ve katılan herkese ve tabiki Bereket TV ' ye teşekkürler. Trakkulüp ' ün bir aile olduğu aşikar. Bu birliktelik ve sıcak ortam daim olur inşallah. Kısmet olursa seneye katılacağım inşallah. Orada olamamanın eksikliğini hissettim resmen :(

Arkadaşlar aranızda olamadığımdan dolayı üzgünüm.Çok güzel bir gün geçirmişsiniz.Emeği geçen arkadaşlarıma ve bu buluşmayı organize edenlere tebriklerimi sunarım.Kısmetse bir sonraki buluşmada aranızda olacağım.Bu seferkini Trakyalı arkadaşlarımdan dinleyeceğim artık.

Trakkulup olarak bu yıl en büyük ve görkemli buluşmamızı gerçekleştirdik öncelikle forumu kuran ve bu birlikteliğin temellerini atan Mustafa hocama bize bu güzel buluşmamızda ev sahipliği yapan Gökhan kardeşimize bu ortamı muhabbeti ekranlara taşıyan Bereket Tv kanalına ve buluşmamıza iştirak eden bütün trakkulup sevdalılarına çok teşekkürler.

Buluşmamıza katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bizleri yalnız bırakmayarak samimiyetinizi gösterdiniz. Organizasyonda elbette eksiklerimiz vardır, kalabalıktan dolayı belki hiç görüşemediklerimiz oldu, belki az görüştüklerimiz oldu. Kusurlarımızı affedin. Artık geniş bir aile olma yolunda ilerliyoruz, varolun.

7. buluşmaya ilk defa katıldım bu yıl.
en kalabalık bu yıl oldu. dilerim sonrakiler dahada kalabalıklaşarak çoğalacak.
bizlerin bir araya gelmesine vesile olan başta yöneticimiz mustafa hocama, ev sahibimiz gökhan arkadaşımıza, bizleri yalnız bırakmayan bereket tv muhabiri ömer beye ve kameraman arkadaşa, john deree ankara bayisi yurttaşlar a vede katılımcı arkadaşlar teşekkür ederim. nice güzel buluşmalara inşaallah.
EKSELANS 01
ZEKERİYE
(ADANALI)

hastarım037 link=topic=78472.msg949873#msg949873 date=1419606566' Alıntı:
bende takip ediyorum siteyi katılmak isterdim ama pek kimseyi tanımadığımdan cesaret edemedim..
Bende ilk defa katıldım ve kimseyi tanımıyordum ama artık bi sürü tanıdığım var.Herkes birbirine yıllarca birbirini tanıyormuş gibi davranıyor.Buluşmaları kaçırmamaya çalışın derim :)

hastarım037 link=topic=78472.msg949873#msg949873 date=1419606566' Alıntı:
bende takip ediyorum siteyi katılmak isterdim ama pek kimseyi tanımadığımdan cesaret edemedim..
Bende ilk defa katıldım ama sanki hepimiz aynı köyün insanı gibi birbirimizi yıllardır tanıyormusuz gibiydi.

Mustaf-a link=topic=78472.msg949871#msg949871 date=1419605953' Alıntı:
Arkadaşlar,

Konuyu tekrar canlandıracak güzel haberlerim var. 30 Aralık 2014 Salı günü saat 19:00 ' da buluşmamızda yapılan çekim Bereket TV ' de yayınlanacaktır. Programın tanıtımı da ekranlarda gözükmeye başladı. 30 Aralık ' ta ekran başında buluşuyoruz. :)

Çok güzel bir haber bu hocam , bir arkadaşımız programı kaydedip youtube vb bir yere yükleyebilir mi?
Sitemizde linkini veririz , her daim izlenir. Yeni gelen arkadaşlar bu videoyu izleyip siteyi daha kısa sürede tanıyabilirler , tüm forum üyeleri facebook vb ortamlarda bu video likini paylaşarak güzel bir reklam yapabilirz yeni üyeleri kazandırıp , buluşmalara üyelerimizin daha geniş katılımı için yüreklendirebiliriz.