78 model same minitauro 60 darı(kuş yemi) yeri srümü

Ynt: 78 model same minitauro 60 darı(kuş yemi) yeri srümü

bunun gibi eski bi tip same görmüştüm gariba 26 plakaydı araştırdıydıym saturno modeline çok benziyor arkasının rengi falan maviydi 3 lü plluk vardı :)

bende same falcon 1977 model var birde newholland tt 50 var vallaha ben 1978 doğumluyum doğdum sameyi gördüm arkadaş ben sameden başka motor tanımam şimdiki yenileri eskileri tutmaz ha samelerin üzerindeki motor hakkiki same motorudur bilesiniz deutz ye benziyor ama deutz değil benim same tt 50 newhollanddan iyi çekiyor ikiside aynı beygir samenin o ince sesi varya sanki boing 747 kalkıyor osesine bayılıyorum tüm samecilere allah tarım işlerinde yardım etsin kazancınız bol olsun selamlar

• Beğen
Tepkiler: Tayfun48

samedeutz link=topic=44868.msg509795#msg509795 date=1326318952' Alıntı:
bende same falcon 1977 model var birde newholland tt 50 var vallaha ben 1978 doğumluyum doğdum sameyi gördüm arkadaş ben sameden başka motor tanımam şimdiki yenileri eskileri tutmaz ha samelerin üzerindeki motor hakkiki same motorudur bilesiniz deutz ye benziyor ama deutz değil benim same tt 50 newhollanddan iyi çekiyor ikiside aynı beygir samenin o ince sesi varya sanki boing 747 kalkıyor osesine bayılıyorum tüm samecilere allah tarım işlerinde yardım etsin kazancınız bol olsun selamlar

same gibi motor yok doğru yeniler de eskiler kadar sağlam değil ama parça ve usta sımıtısı oluyor bizim burda ondan sattık daha değilse çok güzel çekiyor daha az yakıyor erkunttan bile az yakardır yani :))))

• Beğen
Tepkiler: Tayfun48

levet kardeşim kamera aldık fakat daha bizim kocaoğlanı videolamak nasip olmadı en yakın zamanda senin için bir video koycam:D