8 ÇIKIŞLI TÜMO GÖRDÜNÜZMÜ (4 ELEKTRONİK KONTROLLÜ) KMS DİZAYN

Ynt: 8 ÇIKIŞLI TÜMO GÖRDÜNÜZMÜ (4 ELEKTRONİK KONTROLLÜ) KMS DİZAYN

güzel olmuş cihan abi eline sağlık yapan ustanın böyle ustalar bibizim kütahyada yok ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı çalışıyolar

Maşallah Cihan Abi, Tekrar Diyorum Maxima Çıkmadan Senin 95-80 Maxima Olucak :D
Seni Ve Ustamızı Tebrik Ediyorum...
Paylaşım İçin Teşekkürler...

aksazli link=topic=61081.msg674390#msg674390 date=1356706147' Alıntı:
ustanın ellerine sağlık. bişeyleri kendin düşünüp yapmak daha bi güzel oluyor :)
aynen öyle ismail.
ÇeLişki_37 link=topic=61081.msg674352#msg674352 date=1356702089' Alıntı:
Çok güzel bi çalışma olmuş ellerinize sağlık alk-*s
sağolasın kardeşim.
omerfarukkoc link=topic=61081.msg674349#msg674349 date=1356701900' Alıntı:
Maşallah Cihan Abi, Tekrar Diyorum Maxima Çıkmadan Senin 95-80 Maxima Olucak :D
Seni Ve Ustamızı Tebrik Ediyorum...
Paylaşım İçin Teşekkürler...
sağol ömer :)
serdar437065 link=topic=61081.msg674348#msg674348 date=1356701838' Alıntı:
güzel olmuş cihan abi eline sağlık yapan ustanın böyle ustalar bibizim kütahyada yok ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı çalışıyolar
sağol serdar.bulunur bulunur biraz merak :)
nabolant link=topic=61081.msg674342#msg674342 date=1356701388' Alıntı:
güzel bir çalışma olmuş tüm forumdaki arkadaşlara örnek olur inşallah
sağolun.ilk konu açtığımızda yaparsak nasıl olur diye sormuştuk ama çok tepki gördük :)
hasanfuat link=topic=61081.msg674323#msg674323 date=1356699493' Alıntı:
tebrikler konuyu ilk actığınızda ki yorumları düşününce :) elinize sağlık :D
:D olmaz diyenlere nispet yaptık

Güzel paylaşım Cihan abi. Tümosan daha yeni yeni elektronik çiftçeker ile diferansiyel kilidini koydu. Siz elektronik valf kontrolüne geçtiniz. İbret almaları gerek diye düşünüyorum. Fabrika kaç senedir bunları koyamadı. Siz kendi başınıza ne kadar ileri bir sistem yaptınız. Yani demekki o kadarda zor birşey değilmiş. Niye bu kadar zorlaştırıyorlar anlamış değilim. Diğer avrupa firmaları ile aynı ayarda olsak tamam diyecemde, arada çok büyük uçurum var. Artık öyle ufak tefek şeyler yaparak değilde. Bir seferde arayı kapatacak şeyler ile gelmeleri gerek diye düşünüyorum. Yeni sistem hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Sistemi faaliyete sokan KMS Dizayn ' ıda tebrik ediyorum. Daha ileri projelerinide görmeyi bekliyoruz....

Çağrı link=topic=61081.msg674428#msg674428 date=1356707689' Alıntı:
Hakkaten senin motoru alıp ücretsiz maxima vermeleri lazım inceleseler yeter :)
alsınlar götürsünler inceleyip yapsınlar sonrada maxımayı bi zahmet versinler demi blader ;D ;D
alipasalierkan link=topic=61081.msg674425#msg674425 date=1356707600' Alıntı:
Güzel paylaşım Cihan abi. Tümosan daha yeni yeni elektronik çiftçeker ile diferansiyel kilidini koydu. Siz elektronik valf kontrolüne geçtiniz. İbret almaları gerek diye düşünüyorum. Fabrika kaç senedir bunları koyamadı. Siz kendi başınıza ne kadar ileri bir sistem yaptınız. Yani demekki o kadarda zor birşey değilmiş. Niye bu kadar zorlaştırıyorlar anlamış değilim. Diğer avrupa firmaları ile aynı ayarda olsak tamam diyecemde, arada çok büyük uçurum var. Artık öyle ufak tefek şeyler yaparak değilde. Bir seferde arayı kapatacak şeyler ile gelmeleri gerek diye düşünüyorum. Yeni sistem hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Sistemi faaliyete sokan KMS Dizayn ' ıda tebrik ediyorum. Daha ileri projelerinide görmeyi bekliyoruz....
sağol erkan.çok güzel bişilere deyinmişsin.bu ülkede en iyisini yapan kazanıyo artık.köklü değişim şart.

Cihan_özece link=topic=61081.msg674433#msg674433 date=1356707828' Alıntı:
alsınlar götürsünler inceleyip yapsınlar sonrada maxımayı bi zahmet versinler demi blader ;D ;Dsağol erkan.çok güzel bişilere deyinmişsin.bu ülkede en iyisini yapan kazanıyo artık.köklü değişim şart.
yani direk seri üretime geçirseler yeter zaten :D erguta ancak yetiştin bak dikkatini çekerim :D

Cihan_özece link=topic=61081.msg674438#msg674438 date=1356707997' Alıntı:
sadece çıkışımız 8 li eşit.daha eksik çok :)
bakalım senin maximayı bekliyoruz bu sene de kenyada çıkmazsa artık ümidi kesecem :) fabrikada bir yerlerde kayboldu heralde diyecem :D

Çağrı link=topic=61081.msg674445#msg674445 date=1356708195' Alıntı:
bakalım senin maximayı bekliyoruz bu sene de kenyada çıkmazsa artık ümidi kesecem :) fabrikada bir yerlerde kayboldu heralde diyecem :D
bi toplanıp dayanalım tümosanın kapısına blader çıkmazsa :)

Cihan kardeşim sistemi yani artı4 daha damper çıkışı yapabilirmyiz diye bi fikir sundu, bende gerekli çalışmayı yaptım, ortaya bi ürün çıktı.Gittim montajı yaptık çalıştırdık Cihan da menmun kaldı bende mutlu oldum,daha önce bi konu açmıştık bazı arkadaşlar baya eleştirmişti.Olsun eleştiri almakta güzel sadece kırıcı olmasın.İyi veya kötü,basit veya zor imkanlar el verdikçe çok sistemler yapılabilir.Yorumlar için teşekkür ederim işiniz kolay kazancınız bereketli olsun.KMS DİZAYN

cihan abi süpersin... :D :D hayırlı olsun.... fabrikadaki mühendisler senin motoru bence geri almaları gerek biraz incelesin gariplerim de örnek alsınlar... :D :D