8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması

Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması

Arkadaşlar,

Öncelikle uzaktan ve yakından buluşmamıza katılan herkese sonsuz teşekkürler. En önemli etken burada sizlersiniz. Siz gelmezseniz hiç bir şeyin anlamı olmayacaktı.
Bizlere çiftliğini açan Hacı Mehmet KESİKBAŞ ' a teşekkürler.
Buluşmamızın çekimini yapan ve bize destek olan Bereket TV ' ye teşekkürler.
Buluşmamıza sponsor olup bir ilki gerçekleştiren ve çiftçinin destekçisi olduğunu bir kez daha gösterip maddi ve manevi destek olan Erkunt Traktör ' e teşekkürler.
Fabrika gezisi ve gösterdikleri ilgi için Çelikel ' e teşekkürler.

Bunların dışında pek çok kişi teşekkürü hakediyor, tek tek isim yazabilirim fakat emek harcayan çok kişi olduğu için bir kişinin bile adını burada yazmazsak ayıp etmiş oluruz. Bu yüzden isim belirtmeden en küçüğünden en büyüğüne kadar emek harcayan herkese ayrı ayrı teşekkürler.

Buluşmamızda ev sahibimize ve destek olan firmalara plaket verdik. Peki plaketi sadece bunlar mı hakediyordu? Tabiki hayır, emeği olan onlarca arkadaşımız var. Her birisi plaketi hakediyor, zannetmesinler ki onları unuttuk veya yaptıklarının farkında değiliz. Bir Yusuf TÜYLÜOĞLU ' nun Erzurum ' dan gelmesinden ve sponsorlu buluşma fikrini ilk defa ortaya atmasından daha büyük emek olabilir mi? Bir Nail YETEK ' in bu zamana kadar olan hiç bir buluşmayı kaçırmaksızın aramızda bulunup muhabbetiyle bizleri onurlandırmasından daha büyük emek olabilir mi? Bir Ayhan TURAN ' ın organizasyonumuza değer verip katılmasından daha büyük emek olabilir mi? Daha nice böyle arkadaşımız plaketi hakediyor, herkesin bir emeği var. Bu sayıyı 30 ' lara, 40 ' lara çıkabiliriz. Ama somut bir gösterge olması ve sayının artmaması için sadece firmalara ve ev sahibine hediye verdik.

Umarım herkes memnun bir şekilde evlerine dönmüştür. Hususi olarak buluşmak için gelmek, fedakarlık isteyen bir iş. Herkes işini gücünü bıraktı ve geldi. Soğuk demedi, kar demedi, maddiyatı sorun etmedi. Son buluşmamız gösterdi ki artık ekip halinde hareket edersek güzel işler başarabiliriz. İnşallah devamı daha güzel bir şekilde gelecektir. Buluşmayla ilgili daha fazla detayı ve fotoğrafları ilerleyen günlerde ayrı bir konu halinde sizlere sunacağım.

.
Emeği geçen ve katılanlara teşekkür ederim katılmak kadar değildir ama izlemekte keyifliydi.

Fakat YUSUFTUYLUOGLU nun Erzurum ' dan gelmesinden bahsedilmiş ama dönüşünden bahsedilmemiş. Oysaki 'Büyük Yolculuk, Eve Dönüş ' hikayesi içerisinde, daha emek dolu bir mücadeleyi barındırıyor.

Evet onunda gelişinin yanında çileli dönüşünden dolayı +1 teşekkürü hak ediyor kanaatimce. ;)

Mustaf-a bende utandım sana sorayım..
erkunta ve Çelikel ' e neden plaket vermeyi unuttuk diye..
şükürler olsun utanacak bişey kalmamış ellerine sağlık.

bana sıra gelince benim plaketim,madalyam,piyangom
ve herşeyim ..
çocuklarla toplanıp iki gün boyunca gülmemdi..
hepinizi çok seviyorum..
iyiki varsınız..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86361.msg1047958#msg1047958 date=1450786874' Alıntı:

ve herşeyim ..
hepinizi çok seviyorum..
iyiki varsınız..

Yahu abi o değilde ne güldürdün bizi Allah ta seni hep güldürsün sayende her fotoğrafta gülerek çıkmışız ne mutlu bizlere senin gibi bi abimiz var :)

ve herşeyim ..
hepinizi çok seviyorum..
iyiki varsınız..
bı turku cıgırmadın ama yusuf abı ;)

İyiki varsın trakkulup iyiki varsnız tanımış olduğum abilerim kardeşlerim yaşıtlarım sadece ilk yıllarda cafe tarzı bir yerde bu buluşmaya katıldım sonrası pek fırsatım olmadı diğer üyelerinde dediği gibi çok şey kaçırmışım elbette keşkeler kifayesiz kalıyor :( Organizasyon da emeği geçen yedisin den yetmiş ine herkese tşk ediyorum bence dört dörtlük olmuş burdan ev sahipliği yapan bizlere kapılarını sonuna denk açan HACI MEHMET KESİKBAŞ ' a SONSUZ tşk ayrıca Erkunt traktör yine her zamanki gibi bir ilke imza attı bizlere destek çıktı bir o kadarda ÇELİKEL FABRİKASI VE ÇALIŞANLARINA tşk inş diğer buluşmalara liste başı ismimi yazdıracağım kısmet olursa katılacağım :)

Ağır Abi link=topic=86361.msg1048017#msg1048017 date=1450794488' Alıntı:
İyiki varsın trakkulup iyiki varsnız tanımış olduğum abilerim kardeşlerim yaşıtlarım sadece ilk yıllarda cafe tarzı bir yerde bu buluşmaya katıldım sonrası pek fırsatım olmadı diğer üyelerinde dediği gibi çok şey kaçırmışım elbette keşkeler kifayesiz kalıyor :( Organizasyon da emeği geçen yedisin den yetmiş ine herkese tşk ediyorum bence dört dörtlük olmuş burdan ev sahipliği yapan bizlere kapılarını sonuna denk açan HACI MEHMET KESİKBAŞ ' a SONSUZ tşk ayrıca Erkunt traktör yine her zamanki gibi bir ilke imza attı bizlere destek çıktı bir o kadarda ÇELİKEL FABRİKASI VE ÇALIŞANLARINA tşk inş diğer buluşmalara liste başı ismimi yazdıracağım kısmet olursa katılacağım :)
Agır abi uymuyor sana ilk intiba 40 50 yaş gibi oluyor görünce şasırmıştım[emoji6]

ve herşeyim ..
hepinizi çok seviyorum..
iyiki varsınız..
abi elimde bizi yıllarca güldürecek wideoların war bilesinnn:)

Değerli Mustafa kardeşim;
Böyle bir platformu bizlere kazandırdığın , bizlerin üye olmasını sağladığın için en başta sana teşekkür etmek istiyorum.
Burası sayesinde birçok arkadaş ve dost edindik , yeni yerler gördük , yeni insanlar tanıdık , aramızda faydalı işler yaptık.
Hacı Mehmet kardeşimiz , bizlere bu soğukta evinde ağırladı , birbir türlü fedakarlıkta bulundu , arka planda bu organizasyon için ne kadar çaba harcamıştır , ne bilmediğimiz işler çıkmıştır karşısına bunları halletmiştir.
Kendisine ailesinden , arkadaşlarından dostlarından destek olan isimsiz kahramanlar vardır , onlara çok teşekkürler.
Değerli sponsorumuz Erkunt Traktör , sitemizin gücüne inandı , güvendi , bizlere sponsor olarak yanımızda olda , yiyecekler , içecekler , kalacak yer gibi temel konularda ciddi maddi fedakarlıklarda bulundu. Ürünlerini bu soğukta gönderip , yetkililerini bu soğukta km lerce öteye yollayarak birinci elden eleştirilerimizi dinledi , bizlere açıklama yaptı , bayisini yolladı , Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Erkunt Traktör ' ün facebook hesaplarına , müşteri ilişkileri mail adreslerine de bu konu ile ilgili duygu ve düşüncelerimizin yollanmasının güzel ve şık bir davranış olacağını düşünüyorum.
Çelikel firması , bizleri misafir etti , bilgi verdi , pazar günü olmasına rağmen ulaşım desteği vs sağladı , kendisinede teşekkürlerimi sunuyorum.
Tabiki Bereket TV , sayesinde geçen yıldan bu yana sitemizin bilinirliği arttı , adımızı duyurdu. Bu soğuk havada geniş bir kadro ile yanımızda oldu , gün boyunca bizleri dinledi , yine tanıtılmamızı sağladı. Ömer bey ve teknik ekip başta olmak üzere teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Nihayetinde , o gün bir arada olan tüm katılımcılar kendisine teşekkür etsin. :) Km lerce uzaktan dostluk , arkadaşlık , birlik beraberlik uğruna , hiçbir menfaat beklemeden kalkıp gelen bizler , sitemiz için daha iyi neler yapabiliriz diye kafa yoran bizler , hepimiz kendimize teşekkür etmeliyiz. :)
Başta sitemizin büyükleri , moderatörleri , sitemizin gençleri olmak üzere herkeze teşekkürlerimi sunuyorum.

kubilay07 link=topic=86361.msg1047964#msg1047964 date=1450787309' Alıntı:
Yahu abi o değilde ne güldürdün bizi Allah ta seni hep güldürsün sayende her fotoğrafta gülerek çıkmışız ne mutlu bizlere senin gibi bi abimiz var :)
sizin gibi temiz kalpli pırıl pırıl gençleri bulacam
hemde yılda 1 gün...
başka ne yapayım.. gülecez tabiki..
ertac sahin link=topic=86361.msg1047966#msg1047966 date=1450787419' Alıntı:
bı turku cıgırmadın ama yusuf abı ;)
Ertaç hâlâ hastayım Boğazlarımda sorun vardı
yoksa en sevdiğim şeyi yapmazmıydım..
bir dahaki buluşmaya kürşat kesikbaş org getirecek
bende bağlama.. yıkılacaz söz..
ama herkez birer türkü asılacak..
BOZKURT07 link=topic=86361.msg1047983#msg1047983 date=1450790119' Alıntı:
Cay varmı çay... çay yoksa in aşağı:)
nasıl olsa çay olmayacak..
aşağı inmesi kesin.. :)
Tokmakcı link=topic=86361.msg1047996#msg1047996 date=1450792140' Alıntı:
Türkü söylemeyen Yusuf abimiz hala buradamı ya, unutmadım bunu :(
seni türküden bıktıracam söz paşam..
Ağır Abi link=topic=86361.msg1048017#msg1048017 date=1450794488' Alıntı:
hasan seni tanıyana kadar öyle soğuk buluyordumki.. :) hatta birgün Mustaf-a ' ya tlf ' de dedimki
hasan soğuk ve foruma pek gelmiyor.
baba Özür dilerim.. seni şimdi çok seviyorum..
maşallah aslan oğulsun,aslansın..efendisin..
ve harbi ağırbaşlısın.. cannnnnn.
agusta80 link=topic=86361.msg1048119#msg1048119 date=1450804115' Alıntı:
abi elimde bizi yıllarca güldürecek wideoların war bilesinnn:)
rüşvet verebilirim :)
Ercan AYKUŞ link=topic=86361.msg1048161#msg1048161 date=1450809056' Alıntı:
Ne istiyonuz benden çay daha olmadı :(
la bi in aşağı bişe diyecem.. :)

8. si geçekleşen trakkulüp buluşmasına bu senede katılmak nasip oldu.
Buluşmanın organizasyonunda emeği geçen herkese ve katılma gayreti gösteren tüm üyelere teşekkürler.
Her buluşmada yeni üyeler ile tanışıp iletişim kurmaya çalışıyoruz, daha önceki buluşmalarda tanıdığım üyelere daha az vakit ayırdım.
Sakın beni yanlış anlamayın; zaten sizle özelden ve forum üzerinden muhabbetimiz tüm samimiyetimizle devam ediyor.
O kadar yol gittik, bi el sıkışmadığımız arkadaşlar varsa kusurumuzu affetsin,

Çok güzel 2 gün geçirdik, daha da eğlenceli hale gelecekti. Otele giden arkadaşlara ayıp olmasın diye ' Filikci Düğünü ' ne katılamadık :D
Bu defa da buna pişman olduk.
Hacı Hasan @Ağır Abi ' nin ilk tanıştığımızda söylediği bir söz vardı;
Cam ' dan(sanaldan) adam çıkmazmış :) derler birde. Ben adam gibi adamlar ile bu sanalda tanıştım derdi.
Sonuna kadar haklıydı, bende; Adam gibi Adamlar ile trakkulüpte tanıştım, iyiki sizleri tanımışım.
Bu defa aramızda olamayan arkadaşlarımızı hep gözümüz aradı, bir ailedeki noksanlık gibi :)
Onların da ve daha hiç katılamamış arkadaşlarında yeni yapılacak buluşmalara katılmaları dileklerimle.
Teşekkürler Trakkulüp Ailesi.

Ankarada 7 buluşma, Polatlıda 1 Traktörmetre programı ve son olarak Konyaya geldik organizasyonlar bizi takip edermiş gibi yakınımızda Aksarayda 1 buluşma daha oldu ve hiç birine katılamadık bu fırsatları çok arayacak gibiyiz ya hayırlısı :)