90 lık 2. el bu fiyat bence çok kötü 2. el piyasası kötü galiba

Ynt: 90 lık 2. el bu fiyat bence çok kötü 2. el piyasası kötü galiba

Dqn link=topic=49712.msg492205#msg492205 date=1324137420' Alıntı:
Bizikininde kabin öyle ama isyan etmiyorum çünkü sonradan takılma kabinin ne konforu olurki at-*-*
ölede seninkinin kabini kaç model bnmkinin kaç model he 99 265s ye bndim senin kabnin aynısı bida bnmem dedim ne la o olduğu gibi zıplıyor tangur tungur yukardaki kapaklar açılıp kapanıyor bi set gibi çukurdan geççez arka tekerler pati yapmaya başladı ıykks. bnmki gene iyi sadece hızlanınca cızıltı yapıyor bide yanlar dar.

nh_fıat link=topic=49712.msg492212#msg492212 date=1324137902' Alıntı:
ölede seninkinin kabini kaç model bnmkinin kaç model he 99 265s ye bndim senin kabnin aynısı bida bnmem dedim ne la o olduğu gibi zıplıyor tangur tungur yukardaki kapaklar açılıp kapanıyor bi set gibi çukurdan geççez arka tekerler pati yapmaya başladı ıykks. bnmki gene iyi sadece hızlanınca cızıltı yapıyor bide yanlar dar.
Benim motor ağır olduğu için zıplama az oluyor. Ben 4. viteste son gaz geçiyorum, arkadaşım frenliyor yavaş geçiyor :D Ama bizim kabinin içini görmen lazım tavan filan bir tür döşemeyle kaplı. beyaz renkli. Teybin takıldığı yer ön cam tarafında siyah renkli. güzel görünüm veriyor. dışardan görünümüde güzel. yani o kadar kötüleme güzel kabindir. özellikle çok sağlam komşunun 640ta aynı kabin vardı. ahır yaparlarken traktörün üstüne ahır çöktü ;D kabinin tavan sacı eğildi. direklere hiç bir şey olmadı :) O sırada motorun arka lastikler yere yapışıyormuş yükten uyy-*s

Dqn link=topic=49712.msg492312#msg492312 date=1324143617' Alıntı:
Benim motor ağır olduğu için zıplama az oluyor. Ben 4. viteste son gaz geçiyorum, arkadaşım frenliyor yavaş geçiyor :D Ama bizim kabinin içini görmen lazım tavan filan bir tür döşemeyle kaplı. beyaz renkli. Teybin takıldığı yer ön cam tarafında siyah renkli. güzel görünüm veriyor. dışardan görünümüde güzel. yani o kadar kötüleme güzel kabindir. özellikle çok sağlam komşunun 640ta aynı kabin vardı. ahır yaparlarken traktörün üstüne ahır çöktü ;D kabinin tavan sacı eğildi. direklere hiç bir şey olmadı :) O sırada motorun arka lastikler yere yapışıyormuş yükten uyy-*s
hm vlla blmem ilk defa kabinli mf ye bndim onada binmez olaydım.. köyde zaten 2 3 tane mf var.

bu adamda ıkı tane vardı aynı motordan bırısını bugun konyaya uralaltayın koyune verdı 47 bıne dıkkat edersenız bunun saatı dusuk 500 kusurlerde sahıbı okulda mudurdu

arkadaşlar forumda yazılanları okudum bu traktörün bir tanesi evet konya ya satılmış bu diğer arkadaşının olduğunu öğrendim bilmem ne kadar doğru ne kadar yalnış bu ikincisi ve 550 saatte diğeri 950 saat idi

sinan1 link=topic=49712.msg491977#msg491977 date=1324098234' Alıntı:
ls 70 plus ın 0 fiyatı 60 milyar rahat war o makina 70 75 den fazladır warki bişeyi ucuza satıyo
LS de kampanya var 0 ı 65 000 ve pazarlık payıda var.
bu traktörün fiyatı normal.trakya da çok satıldı ama yarısıda 2. ele düştü.

ls kampanya yapıyor ama 78 bınlık fıyatı 88 e cıkarıpta 81 bın cekıyor yıne 78 e verıyor hangı bayı 65 e verıyor 90 lıgı

manas link=topic=49712.msg498260#msg498260 date=1324839240' Alıntı:
ls kampanya yapıyor ama 78 bınlık fıyatı 88 e cıkarıpta 81 bın cekıyor yıne 78 e verıyor hangı bayı 65 e verıyor 90 lıgı
çorlu bayisinde vardı kampanya ama devam ediyormu bilmiyorum.

Arkadaşlar Türkiye ' de yaklaşık 40 kadar traktör markası pazarda yer alıyor. LS pazarda 4 yıldır yer almasına rağmen bugün ithal traktörler içersinde en çok satılan ilk üç marka içersinde yer almaktadır. İthalatçı firma Anadolu Grubu şirketi Anadolu Motor 2010 ve 2011 yılında gelen yoğun talepleri karşılamakta zorluk çekmiştir. İkinci eldeğeri konusuna gelince pazarda yer alan tüm markaların yüksek beygir güçlerinin 2.el değerlerinde daha fazla kayıplar olduğu görülmektedir. Bu konu malesef otomotiv sektöründe genel olarak böyledir. 2010 model de olsa 90 HP gücünde bir traktörün 2.el değeri bugün peşin alışverişlerde 45.000.TL- 55.000.TL aralığını geçmesi zordur. Fiyat olarak yüksek kabul edilen değerlerde alışverişler genel olarak banka kredisi kullanılarak yapıldığından peşin talepler daha az oluşmakta bu yüzden alım satımlarda sıfır traktöre göre değer düşmektedir. Bu nedenlerden dolayı LS ' nin 2. el değeri de gayet normal kabul edilebilir.

Valtra da böyle piyasası çok düşük.. 2006da valtranın ithal a 85 ' inden aldık 2010da 36.500e zor sattık o da ben adanalıyım Ankaraya zor sattım galiba ankarada tutuluyor..

Kesinlikle almanızı tavsiye etmem hem kaliteli motor değil hemde 2.el piyasası iyi değil bizim köyde 2010 model ls 90 ı 65 milyara almıştı sıfır olarak sonra 1 hafta önce 40 milyara sattı