Acil pulluk önerileriniz lazım özellikle dane mısır yerleri için. 1) Otomatik mi profil şase mi 2) Aydın mı Alpler mi Ünlü mü

Arkadaşlar pulluk alma aşamasındayız traktor 6460 dyna6. 5li inc ayarlı 16 incte kullanilip izgara kulak olacak. Özellikle dane mısır yerleri yoğun saplı olduğu için geniş ara yüksek ve iyi devirici bir pulluk olmalı tıkamadan tamamına yakın devirebilen. Ünlü pulluk güzel deviriyor gibi ama otomatiklerde batma sorunu yaşayanlar var otomatik olması şart mı taş yok tarlalar da özellikle kullanıcı yorumları çok önemli sağlam ve yoğun bitki artığı olan yerlerde bile tıkamadan güzel deviren bir pulluk önerisi istiyorum şimdiden öneri tavsiyeler için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Fabrikadan yetkili biri ile görüşmeniz faydalı olur kanaatindeyim. Pullukta devirme markadan ziyade kulak tipi ile ilgili. İnternette aratın, x tipi, a tipi pulluk kulağı diye. Biraz da kulak büyüklüğünün de önemi var bence, daha büyük ve tip kulak iyi kapatır.
Evet biliyorum fakat bazı markalar bu kulak tipini maalesef sağlayamıyor uygulamada görüyoruz

Ünlünün dez avantajı nedir mahmut kardeşim önermemişsin [emoji848]
Batma problemi oluyor diyor çoğu kullanıcı ve birazda sağlamlık açısından klasik pullukta ünlü pek tutulmuyor ama otomatik pullukta ünlü iyidir, alpler ağırdır daha kaliteli bizlere göre cukuroavada eskiden beridir alpler tercih ediliyor

dönerli pulluk öneririm üstte küçük kulaklarını da isteyin mısır yerleri için ideal.
Hocam aklıma takılan bi soruda bu. Küçük kulaklar şimdi misir anizi toprağa köklü olmadiği icin surunerek ileride tikama yapmaz mi ? Bugday anizi gibi dikili olsa kökü toprakta olsa evet güzel faydasi olur ama bicilen sap boşta kaliyor mantiken onu devirmesi zor olmazmi surunerek tikanir gibi geldi bana uygulamada görme şansiniz oldu mu sizin [emoji848]

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Batma problemi oluyor diyor çoğu kullanıcı ve birazda sağlamlık açısından klasik pullukta ünlü pek tutulmuyor ama otomatik pullukta ünlü iyidir, alpler ağırdır daha kaliteli bizlere göre cukuroavada eskiden beridir alpler tercih ediliyor
Anladım kardesim otomatik olursa ünlüyü tercih ediyorsun yani şu devirme olayını iyi yapsında markayada baktigim yok

Kardeşim çok video isleri ile ilgilenemiyorum youtubede falan bilgin olsun ve neden ünlü öneriyosun alpler al diyenler de varken sen kullanıcısın mesela ne yönden alpler değilde ünlü anlatırmısın

Dönerli par boya işçiliği kaynak izleri sanki ben yaptım kaynağı zayıf teker dönmüyor değiyor çok dışa doğru yapmışlar ve büyük koymuşlar ünlüden çok sağlam ama mühendislik 0 sanayide adamın biri oturup yapmış ünlü kaliteli