ACİLL YARDIM ARKADAŞLAR!!!!!!!!

Saygıdeğer emekçi kardeşlerim traktör almayı düsünüyorum 200 dönüm civarı yer işliyorum Case almak istiyorum tümosanın arzası çok olyo dediler Jx65c var Arkadaşım satlığıa çıkarmış Resimlerde Mevcut 2120 saatte bu taktör ilk resme bakarsanız teybi yok ve mekanik levyenin altında siyah bi boşluk var orda kapağı olması lazım bir de lastikleri biraz eski gibi bu traktöre 145000 verilirmi? Case Sağlam diolar sorun cıkarmaz diolar saati biraz yüksek sorun olurmu acaba

Resimler ve ekler

• 335c5721-4555-486b-890d-7fb935dc4feb.png
    335c5721-4555-486b-890d-7fb935dc4feb.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 40
  • b1b8b76e-47fe-497e-beaa-fa16febaece2.png
    b1b8b76e-47fe-497e-beaa-fa16febaece2.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 40
Saygıdeğer emekçi kardeşlerim traktör almayı düsünüyorum 200 dönüm civarı yer işliyorum Case almak istiyorum tümosanın arzası çok olyo dediler Jx65c var Arkadaşım satlığıa çıkarmış Resimlerde Mevcut 2120 saatte bu taktör ilk resme bakarsanız teybi yok ve mekanik levyenin altında siyah bi boşluk var orda kapağı olması lazım bir de lastikleri biraz eski gibi bu traktöre 145000 verilirmi? Case Sağlam diolar sorun cıkarmaz diolar saati biraz yüksek sorun olurmu acaba
bu arada traktör 2015 model

Hocam verilir 145.000 eğer almadıysan ben alayım

Orijinal teyp 260 dolars tı , ne yapmışlar teyibi?
Debriyaj pedalı en üstte duruyor, ayarsız kullanılmışsa sorun çıkarabilir.
Şanzıman yağı değiştirmek istiyor olabilir.
Marş motoru temizliği yaptırmak gerekebilir.
Radyonun anteni görünmüyor.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
2000 saat traktör için yüksek sayılmaz, kullanmak için zaten 1000 saatten sonra traktör en uygun yakıt değerlerini görüyor.
Traktörün motor başlangıcı Fiat 640 gibi , motor bitiş devirleri Steyr gibi özellik gösteriyor.
1300 rpm de tork artış yüzdesi %43 , 1800 rpm de %22 dir.
5 tonluk tek dingil damperli römorka 6 ton yük koyulunca 2000 rpm motor devrinde sallantı yapıyor, 8 ton yüklersek 1800 rpm motor devrinde sallanma başlıyor.
Kabahat römorkta,
Tandem çift dingilli römork takılınca sallanma kalmıyor.
Yoğurtlu makas olursa daha iyi olur.

Bence bu traktöre bu fiyat gerçekten çok fazla geldi hemde 65 lik traktör için tercih sizin ben asla bu parayı vermezdim

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca