Adnan hoca ve müritleri kopmus...Kop hoca kop......

Ynt: Adnan hoca ve müritleri kopmus...Kop hoca kop......

Amma bel varmis be dogan sendede. Her konuda bi bel agrisi yaziyon.))) Niye korkuyon belinden bu kadar.)))

Yanlış anlaşılmasın,sözüm cami cemaati hocalarına değil de bu tür hocalar için. Bu tür hocaların en belirgin özellikleri üçkağıtçı,dalavereci,alemci,kısacası tam bir panta oluşları. Hal böyleyken bunlara hocam diyerek sarılanlara Allah akıl fikir versin.

Din istirmari en cok bizim memleketimizde var...Aslinda daha neler var ama iste insan yazmaya utaniyor. Bursada bir tarikat cikti, seyh her yatak odasina giren kadina cennet sözü vermis. 26 yasindaki manyagin tekide annesini, kizkardesini ve nisanlisini cennete göndermek icin hocaya emanet etmis...Desifre ettilerde bi tanesinden daha kurtulduk...

satocan58 link=topic=52904.msg548327#msg548327 date=1330280149' Alıntı:
Din istirmari en cok bizim memleketimizde var...Aslinda daha neler var ama iste insan yazmaya utaniyor. Bursada bir tarikat cikti, seyh her yatak odasina giren kadina cennet sözü vermis. 26 yasindaki manyagin tekide annesini, kizkardesini ve nisanlisini cennete göndermek icin hocaya emanet etmis...Desifre ettilerde bi tanesinden daha kurtulduk...
bursalı manyak kendisi cennette yer ayırttımıki ?

bu konular ince konular. bu toplumumuzun eğitim seviyesinin ne durumda olduğunu gösteriyor. maalesef günden güne dahada
geriye gidiyoruz. son günlerde eğitim sistemimde 4+4+4 tartışılıyor. adnan oktar gibi türkiye de yüzlerce var.
dini alet ederek insanları kandırıyorlar. biz öyle bir toplumuzki kitabımızı okumuyoruz. herşey açık ve net belli.
4+4+4 eğitim sistemide kabul edilirse vay halimize. daha ne adnanlar çıkar piyasaya.