akşehir erkunt kıymet 90 lık deneme videoları.

Ynt: akşehir erkunt kıymet 90 lık deneme videoları.

Çok zorluyor motor bence , bu topraktan veya zeminden dolayı olabilir, inşallah daha iyi videolarını görürüz sonuçta TÜRK yapımı, kaliteli motor olması hepimizi sevindirir.

nispeten sert zemin diye bileceğimiz tarla yollarına kaç kişi traktörlerini indire bilir şu günlerde. pulluğu bırakın sadece yürümesi için. bu görüntüler bi anlam ifade etmiyor kanatimce. fazlasını bile yapmış erkunt şu koşullarda.toprağğın tav olması için biraz bekliyeceğiz sanırım bu sene.çamur alan tavlıysa gerçek tav kuru mu olur o zaman.
phantomerkunt link=topic=53378.msg556526#msg556526 date=1331059559' Alıntı:
ben de şaşırdım bu toprağa tavında dediklerinde

neden çamurda sürüyorsunuz acaba? toprak nemliyken biraz yaşken ama çamur deyilken sürseniz daha iyi değil mi genellikle hep baharda sürülüyor bizde de ama çamurda değil aksi halde tarlanın dikeniyle ve keseğiyle mücadele etmekte gerekir o zaman.
ByFreST0N link=topic=53378.msg556540#msg556540 date=1331060724' Alıntı:
Biz çoğu zaman çamurda süreriz tarlayı yazın değil ilkbaharda.

SALİM link=topic=53378.msg556556#msg556556 date=1331061562' Alıntı:
neden çamurda sürüyorsunuz acaba? toprak nemliyken biraz yaşken ama çamur deyilken sürseniz daha iyi değil mi genellikle hep baharda sürülüyor bizde de ama çamurda değil aksi halde tarlanın dikeniyle ve keseğiyle mücadele etmekte gerekir o zaman.
Nadas ayrıca arazi çok traktör küçü erkenden başlıyoruz artık çamur falan dinlemeden ;)

Toprak tavlı değil aksine çamur çünkü tekerleklere bulaşıyor hemde çok fazla. Böyle bir toprakta deneme yapmaları çok yanlış reklam yapmak yerine daha çok madara olmuşlar bence. İyi ya da kötü diyebilmek için şartlar çok kötü..

arkadaslar bugun denedikleri yerde yurumek dahi zordu.elestırılerde haklısınız.bide koyun muhtarı yer konusunda inatlastı.meraya izin vermedi.kımsede halıyle tarlaya sokmadı.traktorun denedıgı yer hem rampa hemde oyuk tumsek daha kazma bile degmemıs bi yerdi.erkunt yetkılılerinin degısıne gore sadece bu tanıtımı konya fuarına yetismesi icin reklam.onlarda biliyolar boyle bı sartlarda kotu sonuc verecegini.ama size idda ediyorummki yarın videolarını koyacam bu koye gelmeden bi oncekı koydeki sartlar daha uygunmus ben gitmedim.videosunu seyrettim.o videoyu siz gorseniz bu yorumların hepsı tam tersi degisir.oradada resmen yardırmıs desem yeri.bayi cekmıs videoyu.kendi telefonuma transfer etcektım fırsat olmadı.ama yarın sana sidisini yollım dedi.obur videolarıda yayınlayınca bakalım neolcak.

ydincbayram link=topic=53378.msg556597#msg556597 date=1331063908' Alıntı:
Toprak tavlı değil aksine çamur çünkü tekerleklere bulaşıyor hemde çok fazla. Böyle bir toprakta deneme yapmaları çok yanlış reklam yapmak yerine daha çok madara olmuşlar bence. İyi ya da kötü diyebilmek için şartlar çok kötü..
aynen katılıyorum.değerlendirme yapabilmek için uygun bi arazi değil.