almak üzere olduğum bi traktör A95(sarı) nasıldır..

Ynt: almak üzere olduğum bi traktör A95(sarı) nasıldır..

kardaş sen traktörü begendiysen sana saglam bir usta tavsiye ederim götürür gösterirsin ucuz olma sebebi bence burda valtraya alıcı çok çıkmaz ondan olabilir

1200 Saat, 2007 modele göre, Cok azz bayağidir sitelere girmiş cıkmış ilanı Arkaşların dediklerine göre, fiyatıda Cazip, Cok sağlam bir usta götür derim. Adana ' nın Traktörleri 95hp makınaa Pestil Etmeden Satmaz Sanırım :D

2007 model ve 1500 saatte ve adanada hiç inanmadım doğrusu pestilini çıkarır onlar o traktörün 7/24 40 derece sıcaklıkta zaten traktör gidiyor.

gezegen link=topic=51332.msg519664#msg519664 date=1327433209' Alıntı:
kardaş sen traktörü begendiysen sana saglam bir usta tavsiye ederim götürür gösterirsin ucuz olma sebebi bence burda valtraya alıcı çok çıkmaz ondan olabilir
eywallah kardeşş ustam var sağolasın.. bnmkileri bi elden çıkarıym hele ..

tugay666 link=topic=51332.msg519724#msg519724 date=1327436574' Alıntı:
eywallah kardeşş ustam var sağolasın.. bnmkileri bi elden çıkarıym hele ..
adanada mı ustan sen bilirsin kardeş bizim köylülerin yıllardır tanıdıgı bildigi saglam bir ustamız sanayide sitelere yakın onun için söyledim

gezegen link=topic=51332.msg519730#msg519730 date=1327436899' Alıntı:
adanada mı ustan sen bilirsin kardeş bizim köylülerin yıllardır tanıdıgı bildigi saglam bir ustamız sanayide sitelere yakın onun için söyledim
evet gardaş adanada ustam tanıdıklar biraz var orda da çok şükür işimizi hallederler yinede çok teşekkür ederim sana gardaşım

tugay666 link=topic=51332.msg519743#msg519743 date=1327437671' Alıntı:
çok kararrsız kaldım yaff..
bu gün yolum düştü bi baktım 2300 saatte ana lastikleri üstünde arkalar %65-70 önler % 50 gövde boyası temiz yıpranmamış , görmende fayda var kardeş sen bilirsin 44500 e de verir
işte fotoları
bak arkadaş bu traktörü ister al ister alma benim kazancım yok galerici babamın oglu degil ama gerçegi şu bu valtralar burda tutulmadı piyasası ondan düşük ADANADAN TRAKTÖR ALINMAZ DİENLER kız-*sw yıpranmış traktör var tabikide sizinde gözünüz var bu işden anlaayan ustalar var her traktör çok çalışmış degildir bunu bilin noo*-*-

BUDA BENİM AŞKIM

gezegen link=topic=51332.msg520160#msg520160 date=1327496216' Alıntı:
bu gün yolum düştü bi baktım 2300 saatte ana lastikleri üstünde arkalar %65-70 önler % 50 gövde boyası temiz yıpranmamış , görmende fayda var kardeş sen bilirsin 44500 e de verir
işte fotoları
bak arkadaş bu traktörü ister al ister alma benim kazancım yok galerici babamın oglu degil ama gerçegi şu bu valtralar burda tutulmadı piyasası ondan düşük ADANADAN TRAKTÖR ALINMAZ DİENLER kız-*sw yıpranmış traktör var tabikide sizinde gözünüz var bu işden anlaayan ustalar var her traktör çok çalışmış degildir bunu bilin noo*-*-

BUDA BENİM AŞKIM

gardaşım ne yaptın sen çok çok teşekkür ederim adanaya geldiğimde görüşelim inşallah tekrar sağolasın .)

gardaşım ustaya baktır bende yozgatlıyım bende de var a95 her türlü yardımcı olurum servis hiç önemli degil ben çandırlıyım burdan arıyorlar yola baglı gelmeleri mesela çandıra çayıralan 15 km falan bi ara 20 dk de falan geliyor sarıkaya 30 km bogazlıyam 30 km onlarda hemen geliyor zaten sarıkayada valtranın 85.000 adet parçası var

yozgatlı hemserim öncelıkle tutulan rengi valtranın kırmızısi seninki ise yeni kasa ve avrupa yazıyo biraz ordan süphesi var ve 1200 saat demiş motor adananin burdada bir süphe var hemşerim benim tavsiyem git bi bak ama adana bu ne yapacakları belli olmaz adam orjınal yedek parcayı yozgattaki yedek parcacılara göre yarı fiyatına veriyo adanadakileri anlamadim gitti motoruda aynı öyle normal piyasasına göre düşük adanalılar motorun anasını aglatır sonra gönderir alırsın gelirsin 0 dönüm sürmeden rektefelikl olur bizim akraba aldı cifceker7740 temiz dediler ustalar motor yozgata geldi adanadan 1 dönüm sürmeden rektefe oldu ön bilyaları dagıttı falan filan otor ucaza geldi derken emsallerindende pahali oldu senin anlayacan hayırlısı olsun ama senin hakkında

tunç3110 link=topic=51332.msg524130#msg524130 date=1327920003' Alıntı:
yozgatlı hemserim öncelıkle tutulan rengi valtranın kırmızısi seninki ise yeni kasa ve avrupa yazıyo biraz ordan süphesi var ve 1200 saat demiş motor adananin burdada bir süphe var hemşerim benim tavsiyem git bi bak ama adana bu ne yapacakları belli olmaz adam orjınal yedek parcayı yozgattaki yedek parcacılara göre yarı fiyatına veriyo adanadakileri anlamadim gitti motoruda aynı öyle normal piyasasına göre düşük adanalılar motorun anasını aglatır sonra gönderir alırsın gelirsin 0 dönüm sürmeden rektefelikl olur bizim akraba aldı cifceker7740 temiz dediler ustalar motor yozgata geldi adanadan 1 dönüm sürmeden rektefe oldu ön bilyaları dagıttı falan filan otor ucaza geldi derken emsallerindende pahali oldu senin anlayacan hayırlısı olsun ama senin hakkında
sağol hemşerim traktöre arkadaş gitti baktı gerçekten avrupaymış 2300 saatteymiş motor eli yüzü temiz ama motoruna bakmadım dedi bugün bi usta gidip bakacaktı ii derse alacaz

çağlı link=topic=51332.msg519642#msg519642 date=1327431614' Alıntı:
adanadan traktör alınmaz kardeş ben gördüm traktörün anasını ağlatıyorlar sıcaklık 40 derece adamlarda durak dinlenmek yok ürünün birini kaldırıyor birini ekiyor yaz kış full yinede karar senin
Dediğin doğru bende adanalıyım bizim buralarda traktörler hiç dinlenmez ama incirlik bölgesi traktörlerini temiz kullanır!!