ARES' in Yeni 4' lü 18 Numara Pulluğu....!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: ARES' in Yeni 4' lü 18 Numara Pulluğu....!!!

Yorumlar için sağolun... Merak edenler için tekerlekli resimlerini yolluyorum....

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=7337.msg77248#msg77248 date=1221945443' Alıntı:
Hayırlı olsun Erkan, güle güle eskit. :) Bu kadar büyük almanızın sebebi nedir? 16 numara 5'li vs. gibi pullukları düşünmediniz mi?

Bizim buralarda genelde bu ayarda pulluklar kullanılıyor. 5' liside baya uzun oluyor. Onun için böyle yaptırdık....

diomedes link=topic=7337.msg77256#msg77256 date=1221948588' Alıntı:
Erkan Kardeş
İşine karışmak istemem ama eğer lastik tekerlek alırsan daha rahat edersin diye düşünüyorum. Çünkü eğer yerler birazcık yaş olursa demir tekerlek hiç bir işe yaramıyor. Daha çok engel oluyor. Ama lastik tekerlek hemen her koşulda çalışmanı sağlıyor. Muhtemelen de zaten taksi tekerleği ebatlarında küçük bir tekerlek takacaklardır. Ama ben hep kuruda çalışırım diyorsan demir taktır. Bizim pullukta önce demir vardı. Hafif çamurlu yerlerde hiç bir işe yaramıyor. Haberin olsun. Benden söylemesi.

Bende senin söylediklerini düşündüm. Yaş yerlerde lastik tekerlek takacağız. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

4 lü pulluk lar 70-66 yakısmıs bana sanki 16 numara gibi geldi pulluktan göz yanılması da olabilir paylasım için sapol

kardeş öncelikle hayırlı olsun yeni yenidir ama gözüme bişey takıldı pulluk sanki boğazları alçak gibi geldi dezavantajları ne olabilir otlu veya yaş yerlerde tıkanma yapabilir diye düşündüm amacım kötülemek değil anlş-*s

keser link=topic=7337.msg152312#msg152312 date=1234171343' Alıntı:
4 lü pulluk lar 70-66 yakısmıs bana sanki 16 numara gibi geldi pulluktan göz yanılması da olabilir paylasım için sapol

Demirciden 18 numara diye tahtaları satın alındı. 18 numara olması lazım. Zaten diğer 16 numara göre büyük duruyor. Resimden öyle gözükmüş olabilir.

gökoğlu link=topic=7337.msg153847#msg153847 date=1234398249' Alıntı:
hayırlı olsun,sorması ayıp olmasında kaç liraya aldınız. güle güle kullanın.

Bu normalde 3 ' lüydü. Tahtaları, demirleri değiştirildi. Ek yapıldı. 1500 TL civarı tuttu.

samsunbafra link=topic=7337.msg153865#msg153865 date=1234420389' Alıntı:
kardeş öncelikle hayırlı olsun yeni yenidir ama gözüme bişey takıldı pulluk sanki boğazları alçak gibi geldi dezavantajları ne olabilir otlu veya yaş yerlerde tıkanma yapabilir diye düşündüm amacım kötülemek değil anlş-*s

Bizim için yüksekliği yeterli geliyor. Taşlı yerler pek olmadığı için taşta sıkıntı yaşamadık. Otlu yerlerde, yüksek otta biraz toplama yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...