Arkadaşlar Benm 55'in TARLA performansı rolantide sürüm

Ynt: Arkadaşlar Benm 55'in TARLA performansı rolantide sürüm

genelde 6-7,5 arası çalışır newhollanlar bn öle biliyorum benm ki geldiyse beri aynı gazda hiç oynamadık

gerçekten far ettiriyo bizim köyde 4 tane alındı aynı senede 2003 alındı bizimkide ruhsata 2004 işli birinnkin de lucas pompa vardı gerçekten fark ediyo rampaya vurduk o daha çok gaz düşüyo bayılma fazla oluyo o senede TD serileri yeni çıkmıştı hepsi gitt TD aldılar ilk çıkanlarından onlardan da memnun kalmadılar hep değiştirdiler şimdi birinde td65d YENİ kasa var birinde 75-56 tekçeker birinde de tümosan var anlıcanız bi bizde kaldı köyde tek şimdi bu makina

bosch pompanın özelliği, mazotu lucas pompaya oranla motora daha basınçlı püskürtmesi ve bunu basit bi yöntemle yapması. hem lucas pompalı hem de bosch pompalı aynı marka iki traktörün pompa düzenine bakın farklıdr. örneğin lucas da iki tane mazot filtresi varken bosch da bir tane. zorlayınca boğulmuyor ama kara duman atıyor. ama o kadar olur ;)

3 lü 11 li pullukla 3 takviye de sürüm yapıyorum 4 takfiye biraz hızlı geliyor. Birde benim 55 56 nın devir teli kopmuştu yeniden yaptırdım rolantide 7 8 gaz oluyor gaza biraz basınca 3000 devirin altına iniyor ama daha gaz kalıyor biraz daha bassam acaba teli kırar mı?