Arkadaşlar hiç param yok ama hem 20.000 hemde traktör laZım yani tamamından fazlasına

ce0ade68bb0f9c0915bdf55109c64296.jpg

Cevap: Arkadaşlar hiç param yok ama hem 20.000 hemde traktör laZım yani tamamından fa

Arkadaşlar hem traktör hem 20.000 para lazım kasko değeri yüksek ama traktör ucuz sonuçta %75 kredi çıkıyor bu traktöre 90.000 çıkıyor ama herkez maxima alma diyor çok yakar çok arıza yapar diyorlar tamamına kredi ve üste 15 gibi para artacak başka traktör varmıdır

Cevap: Arkadaşlar hiç param yok ama hem 20.000 hemde traktör laZım yani tamamından fa

Arkadaşım alma başını yakarsın caselere bak 2015 lerin tamamına kredi kullanabilirsin çünkü kasko değeri yüksek

2014 ve 2015 arasında fark varmı acaba bulunduğum bölgede her modeli var şu an 2015 lerde sorun yok diyorlar acaba doğrumu bu sitede hiçmi maxima kullanan yok

2014 ve 2015 arasında fark varmı acaba bulunduğum bölgede her modeli var şu an 2015 lerde sorun yok diyorlar acaba doğrumu bu sitede hiçmi maxima kullanan yok

burada alınan 3 motordan 2si satıldı geri maksima biri şanzıman dağıttı biri de hiç ayar tutmamış arızadan, 2014-15 hep aynı aynı şanzıman aynı motor. Ben şahsen tavsiye etmiyorum kendimde her yaz nadasta mahsül taşımada kullanıyorum arasıra, motor bi hantal kalıyor aynı zamanda 20bin lazım diyorsun o da kredi olacak borç yani birde bunu alıp başını daha da ağrıtma derim zAten ikinci el sıkıntılı çıkarsa. Motor iyi olsa satılamazdı bu kadar erken sonuçta

sakın sakın yanarsın verdiğm paraya yazık ben yandım siz yanmayın

Jantlar ve koltuğa ne oldu

jantlAR Bijonlarım olduğu yerden patladı bu durum sadace benim değil arkadaşımınkiside de aynısı oldu bereket garanti karşıladı hem önler hem arkaları değiştirdik yoksa 45oo tl cepten çıkacaktı koltukda ortadan şaseden patladı daha yazyımmı vites kolları vitese zor geçtğiğ için 3 defa elimde kaldı ya tam rezillik garanti bitti hemen salladım yoksa motora çalışır durursun

jantlAR Bijonlarım olduğu yerden patladı bu durum sadace benim değil arkadaşımınkiside de aynısı oldu bereket garanti karşıladı hem önler hem arkaları değiştirdik yoksa 45oo tl cepten çıkacaktı koltukda ortadan şaseden patladı daha yazyımmı vites kolları vitese zor geçtğiğ için 3 defa elimde kaldı ya tam rezillik garanti bitti hemen salladım yoksa motora çalışır durursun

Kaça salladınız kaç modeldi

Bende butur şikayetler duydum başlı başına sorun problem var massey ferguson al rahat et bizde 1989 model 265 vardi 2016da sattık motor dahi yaptirmadik çok sağlam kaliteli birkerede yolda birakmadi onu verdik takasa 5430 aldık