arkadaşlar yeni bi çiftçilik oyunu buldum Polish Farmer's video

: arkadaşlar yeni bi çiftçilik oyunu buldum Polish Farmer's video

laverdacı link=topic=851.msg6568#msg6568 date=1201614271' Alıntı:
LAN qavaT bU OYUNU BEN FARMPHOTO DA YAYINLADIM BENDEN GÖRÜP YAPMAYIN ...
MUSTAFA İLK ÖNCE BULSAYDI BENDEN GÖRÜP DİĞER DİYE AÇMIŞ BULDUĞUM OYUNUDA HEMEN EKLEMİŞ MUSTAFA NINN ........................
sanane lan senden bulduumu kim söyledi beyinsizoyunu sen mi yaptın yaw şimdi azımı açacamsana konuştuun lafları teker teker .... masını bilirdim ama mustaf abi ye ni laf çakıyon la gancık tööbe tööbeeeeeeeeee

sevgili arkadaşlar bu konuyu daha uzatmayın her forumda böyle kendini bilmez kişiler kendilerini üstün gösterip birşey olduğunu kanıtlamaya çalışırlar. o gibi kişilerin seviyelerine inmeyin banlanmış ve konu kapanmıştır.... sevgiler...

arkadaşlar mustafa abiye laf ettirmeyelim.unutmayalım ki herkesten çok onun bu sitede emeği var.
ayrıcaa oyun da pek iyi değil gibime geliyor.sim traktör daha iyi bence ama yinede saol emmioğlu.emeğine sağlık

Beyinsiz ya.Ne diyeyim sana ben idot beyinli.Sanki oyun senin koyarmı koyar adam sanane.Herhangi bi emek sarf ettin ? de konuşuyosun...Arkadaşlar her yerde çıkar böle geri zekalılar bırakın takmayın bunları...

ya arkadaşlar ben arkadaşın koyduğu videoyu sonuna kadar izledim. videonun sonunda bi site yazılıydı. o siteye girince baktım ki polish farmerın linki war konu içindede oyunun linklerini göremeyince paylaştım. böyle olucağını hiç tahmin etmedim

Ynt: arkadaşlar yeni bi çiftçilik oyunu buldum Polish Farmer's video

daha dünkü ezikler bügün sömeye başladılar şerefsiz adam ne hattine senin gavat demek tamam gel ilk önce bi tanıs selam de yeni üye oldum siteyede adam direk iye oluyor basıyor küfürü bizim elimiz armuttmu topluyor lan bu gavat lafı sadece mustafa abiye degil tüp trakklup e söylenmiş sayarım banla gitsin abi böle çakallarla uraşma ben kendi adıma sensin qavaT benin azımı actırma gözümü yumdurma qavat o nebicim laf öyle cakal

Ynt: arkadaşlar yeni bi çiftçilik oyunu buldum Polish Farmer's video

emre_ck link=topic=851.msg117034#msg117034 date=1229954203' Alıntı:
daha dünkü ezikler bügün sömeye başladılar şerefsiz adam ne hattine senin gavat demek tamam gel ilk önce bi tanıs selam de yeni üye oldum siteyede adam direk iye oluyor basıyor küfürü bizim elimiz armuttmu topluyor lan bu gavat lafı sadece mustafa abiye degil tüp trakklup e söylenmiş sayarım banla gitsin abi böle çakallarla uraşma ben kendi adıma sensin qavaT benin azımı actırma gözümü yumdurma qavat o nebicim laf öyle cakal
üzerinden bir yıl geçmiş konunun :)