Armatrac 110crd

Armatrac şimdi de senkromec yedi
IMG_20190926_141559.jpg
IMG_20190926_141550.jpg
IMG_20190926_141546.jpg
IMG_20190926_141539.jpg
IMG_20190926_141524.jpg

Eyvallah dostum sağolasın
Eski konulariniza baktım , daha önceden de sizi üzmüş , iş kapasitenizde az değil , Allah muhafaza iş zamanı olsa , epey işinizi sekteye ugratir , zarar ettirir , sağlamlığı kanıtlanmış güzel bir traktör olsa en azından bir stresiniz az olur , umarım daha kötü arızalar açmaz

Geçmiş olsun
Ne diyeceğimi bilemedim
Yıl içinde belli zamanlarda lazım ondada ariza
Yıl içindeki o günleri kaçırınca yıl kaçmış oluyor
Sen yolunu şaşırma mücadeleni bırakma , işine devam et kızgın sinirli kafa ile hareket etme
Bana öyle dedi servisin karşısındaki başka usta kardeşim ne kadar sabirli sin başkası olsaydı yakardi bu traktörü burada
Yaptırdık işimize baktık

Eski konulariniza baktım , daha önceden de sizi üzmüş , iş kapasitenizde az değil , Allah muhafaza iş zamanı olsa , epey işinizi sekteye ugratir , zarar ettirir , sağlamlığı kanıtlanmış güzel bir traktör olsa en azından bir stresiniz az olur , umarım daha kötü arızalar açmaz
Ne bileyim dostum aldığından beri hep problem anlamadım gitti bende mi bir problem var traktör de mi çözemedim şuan iş zamanı buğday ekimi ne basliycaz ama kısmet

• Beğen
Tepkiler: erkunt_34
Geçmiş olsun
Ne diyeceğimi bilemedim
Yıl içinde belli zamanlarda lazım ondada ariza
Yıl içindeki o günleri kaçırınca yıl kaçmış oluyor
Sen yolunu şaşırma mücadeleni bırakma , işine devam et kızgın sinirli kafa ile hareket etme
Bana öyle dedi servisin karşısındaki başka usta kardeşim ne kadar sabirli sin başkası olsaydı yakardi bu traktörü burada
Yaptırdık işimize baktık
Sağolasın abim vallahi bende ne diyeceğimi bilmiyorum hayırlısı artık suyu ısınmaya başladı keşke geçen yıl degistirseydim ama kısmet iste

Geçmiş olsun arıza bu olabilir ama sizin bu traktörde şansınız gülmedi galiba hep arıza genelde, yaptırıp devam edin seneye allah büyük değişim yaparsınız
Sağolasın Mahmut kardeşim gerçekten şansım gülmedi bana mi denk geldi bu traktör yoksa hepsi mi böyle anlamadım geçen parçaci ile konuştuk sadece şanzıman vites kutusu getiriyoruz bu aralar dedi

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı