ASKERE GİDİYORUM :( ÖNERİ VE TAVSİYELERINIZI BEKLIYORUM

Ynt: ASKERE GİDİYORUM :( ÖNERİ VE TAVSİYELERINIZI BEKLIYORUM

mer man yani mercedes ve man şoförü . Ilk 1ay izin yok 75gün yaparsın. Bence doğu daha ıyı. Biraz sıkıntılı ama.büyük ihtimal 3.bölüğe gidersin o zaman

xperia link=topic=84978.msg1015303#msg1015303 date=1438125325' Alıntı:
HERKESDEN ALLAH RAZI OLSUN DIYORUM VE TESEKKUR EDIYORUM VARSA COCUKLARINIZIN BASINA GELSIN BOLE KUTSAL BIR OLAY

selam hocam ambulans soforu olursam doguya dusme ıhtımalım cok yuksek sanırım sızce ambulans soforu olayım mı olmuıyayım mı doguyu ıstemıyorum pek.. ama yınede şans işi SÜLÜS Ü ışıga tutup baktım ıcınde MAN MER YAZIYOR NE ANLAMA GELIYOR TAM OLARAK BILMIYORM bırde ben orda ne kadar acemılık yapıcam 1 ay mı 75 gun mu 1 ay ıcınde çarsı ıznı var mı
ben elaziga dustum doguya gidende bardi karadenizede istanbulada oda sans.ben rahattim benim oldugum birlikte nobet tutmuyordum ama baska yetdeki arkadaslarim 2 saat tutmus.ben tavsiye ederim ama sans yinede.MER MAN mercedes man kamyon demek.acemilik 75 gun

safak262 link=topic=84978.msg1015357#msg1015357 date=1438187779' Alıntı:
Hayırlısı ile git gel. Hiç sıkılacak durum yok. 1 senede oralarda takılacaksın işte :)
eyw saolasın
arapörenli link=topic=84978.msg1015356#msg1015356 date=1438186032' Alıntı:
ben elaziga dustum doguya gidende bardi karadenizede istanbulada oda sans.ben rahattim benim oldugum birlikte nobet tutmuyordum ama baska yetdeki arkadaslarim 2 saat tutmus.ben tavsiye ederim ama sans yinede.MER MAN mercedes man kamyon demek.acemilik 75 gun
eyw tşkler verdıgın bılgıler ıcın
144fenomen link=topic=84978.msg1015334#msg1015334 date=1438168059' Alıntı:
Hayırlı teskereler mustafa.Simdi askerlik kolay telde serbest.
saolasın dostum

Uğurla git hayırla gel. İnşallah hayırlısıyla teskere haberini de yazacaksın. Sayılı gün çabuk geçer. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Bot bağladın mı gerisi su gibi akıp gidecek inşallah.

• Beğen
Tepkiler: xperia

ismailozmen74 link=topic=84978.msg1015367#msg1015367 date=1438193509' Alıntı:
hayırlısı ıle gıt gel mustafa vatan borcu kaçınılmaz yapmak gerek
aynen abi saolasın tesekkur ederım
isyankar1985 link=topic=84978.msg1015381#msg1015381 date=1438199794' Alıntı:
Uğurla git hayırla gel. İnşallah hayırlısıyla teskere haberini de yazacaksın. Sayılı gün çabuk geçer. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Bot bağladın mı gerisi su gibi akıp gidecek inşallah.
eyv abi saolasın

xperia link=topic=84978.msg1022965#msg1022965 date=1442603884' Alıntı:
EVET BEYLER MEHTABI YEMIS BULUNMAKTAYIM USTA BIRLIGIM KIRKLARELI PINARHISAR 5.KOLORDU İSTİHKAM SABİT KÖPRÜ BÖLÜĞÜNE DÜŞTÜM :)
Hadi hayırlısı, şimdi den hayırlı teskereler.

saolasın abı Allah razı olsun 200 kısıden 160 kısı dogu attı şırnak cızre hakkarı yuksekova bızıde sınıra attı ama batıya attı şans artık ;D

Neresi olursa olsun vatanin her kosesi ayni kutsal birileri muhakkak digerinden rahat eder fakat amac vatan hizmeti olunca onunda hazi fazla Allah tum vatan bekcilerimizin yar ve yardimcisi olsun namerde firsat vermesin

.
Başlamak bitirmenin yarısı demişler. Bu askerlik için geçerli değil. Askerliğe başlamak bitirmek demek. Bitmeden başka şeye başlayamazsın. Üst devreniin ilk gözüne takılan şey iş kaçkını olmak. Bir arkadaşla alt devreyken her işe atladık ama çok sürmedi Kısa süre sonra bize siz kalın deyip kıyıda köşede saklananları toplamaya başlamışlardı.
Askerlik çok önemli ilginç şeyler öğrenebiliyorsun.
Ben 8 mart dünya kadınlar gününü askerdeyken öğrendim. 2 haftada bir çarşı izni vardı. benimkisi 8 marta denk gelmiş. Diyarbakır da olaylar olduğu için çarşı iptal edildi bir ay çarşıdan mahrum kaldım.
Hayırlı teskereler. Doğu olur mu diye çok takıma. Bazen doğu batıdan çok daha iyi olabiliyor.

hayırlı tezkereler mustafa
izmir güzel yer yemin törenine kadar çarşı yok ama
gaziemir kışlası zaten çarşı gibi okul olduğu için
içeride 24 saat açık kantin var yemekler özel şirkette yanlış iniş yapıp ceza almış uçakta varmış içerde ama biz içeriyi görmedik kardeşim orda yaptı askerliği ben her hafta sonu ziyaretine gidiyordum 1 ay boyunca yapmış sayılırım yani
oradan ambulans şöförü olarak çıktı erzuruma

FatihEFE link=topic=84978.msg1022998#msg1022998 date=1442610788' Alıntı:
hayırlı tezkereler mustafa
izmir güzel yer yemin törenine kadar çarşı yok ama
gaziemir kışlası zaten çarşı gibi okul olduğu için
içeride 24 saat açık kantin var yemekler özel şirkette yanlış iniş yapıp ceza almış uçakta varmış içerde ama biz içeriyi görmedik kardeşim orda yaptı askerliği ben her hafta sonu ziyaretine gidiyordum 1 ay boyunca yapmış sayılırım yani
oradan ambulans şöförü olarak çıktı erzuruma
ben bıtırdım orayı kırklarelı cıktı 5 kolordu istihkam sabit köprü bölüğü