Avrasya Tarım Fuarı 2014 (Tüyap - İstanbul) - Fuar Buluşması

Ynt: Avrasya Tarım Fuarı 2014 (Tüyap - İstanbul) - Fuar Buluşması

onurs link=topic=71920.msg832105#msg832105 date=1390395159' Alıntı:
cumartesi ve pazar aöf sınavım olduğu için ben orada olamayacağım ancak yarın gitmeyi planlıyorum
Sınavda başarılar dilerim Onur , bir dahakine inşallah bizlerle olursun.

bartu link=topic=71920.msg831988#msg831988 date=1390374268' Alıntı:
ben bugün gidip bir öz izlenim raporu çıkarayım cumartesi trakkulup ile yine buluşuruz fuarda.
Mustafa abi nasıl fuar beklentilerini karşıladı mı?Kalabalık mıydı?Fotoğraf yada vidyo varsa yüklesene merak ettim şimdi :D Başka giden arkadaşlar varsa anlatın bakalım ön izlenimlerinizi..

ufukk link=topic=71920.msg831460#msg831460 date=1390254678' Alıntı:
Bu arada fuar buluşmasının onur konuğu olarak Nail abi ' yi davet ediyoruz , buradan sesleniyoruz kendisine , Trakyada kendisinin fan kitlesi var , esirgemesin bizi varlığından :)
Bu teklifiniz ve davetiniz için çok teşekkür ederim, lakin sömestre ve çocuklar tatile çıkacak.:) Ben evde kalıyorum, hayvanlar hayli kalabalık. Onun için çok istememe rağmen katılamıyorum.
İnşallah Ankara daki fabrika gezisinde buluşucaz.
Tekrar teşekkür ediyorum. Unutmayın gönlüm sizinle .

nailyetek link=topic=71920.msg832232#msg832232 date=1390407262' Alıntı:
Bu teklifiniz ve davetiniz için çok teşekkür ederim, lakin sömestre ve çocuklar tatile çıkacak.:) Ben evde kalıyorum, hayvanlar hayli kalabalık. Onun için çok istememe rağmen katılamıyorum.
İnşallah Ankara daki fabrika gezisinde buluşucaz.
Tekrar teşekkür ediyorum. Unutmayın gönlüm sizinle .
Eyvallah abi eksik olma , Mustafa ile pazarlık yapardınız :)

alper4u link=topic=71920.msg832224#msg832224 date=1390406786' Alıntı:
Mustafa abi nasıl fuar beklentilerini karşıladı mı?Kalabalık mıydı?Fotoğraf yada vidyo varsa yüklesene merak ettim şimdi :D Başka giden arkadaşlar varsa anlatın bakalım ön izlenimlerinizi..
Alper fuar pek kalabalık değildi özellikle dikkatimi trakyadan firmaların katılmaması dikkatimi çekti İrtem, Kurt ve Hayrabolu firmalarından kimse yoktu, traktör gurubundada JD, MF, NH, Case gibi büyük firmalar yoktu.
Hayvancılık stantıda kalaba değildi, tohum ve ilaç firmalarındanda katılım az. yani 2 saatte gezilecek bir fuar.

bartu link=topic=71920.msg832363#msg832363 date=1390418588' Alıntı:
Alper fuar pek kalabalık değildi özellikle dikkatimi trakyadan firmaların katılmaması dikkatimi çekti İrtem, Kurt ve Hayrabolu firmalarından kimse yoktu, traktör gurubundada JD, MF, NH, Case gibi büyük firmalar yoktu.
Hayvancılık stantıda kalaba değildi, tohum ve ilaç firmalarındanda katılım az. yani 2 saatte gezilecek bir fuar.
2 saatte gezilmesi iyi olur bizim için :)
Muhabbet ve sohbet için vakit kalır.

bartu link=topic=71920.msg832363#msg832363 date=1390418588' Alıntı:
Deutz ve Same var mıydı Mustafa?

ben de cumartesi gunu fuara gitmeyi planliyorum. Anadolu yakasindan gelecegim icin nisbeten daha gec saatlerde ulasabilirim sanirim, bulusma ogle saatlarinda olursa katilim daha kolay olabilir belki.