Bağ için uygun 4 çeker önerisi

Öncelikle merhaba arkadaşlar, yeni bir traktör alma niyetindeyiz. Mâlum fiyatlar tavan şu anda bizim de bütçemiz kısıtlı açık konuşmak gerekirse.
Bugün Erkunt'un Kısmet 55e bahçe tipi traktörüne baktık açıkçası ergonomi açısından pek uygun bulmadık.
Sadede gelecek olursak;
4x4
Turu iyi
Yakıtı iyi
Fiyatı uygun
ve de sağlam bir traktör arıyoruz. Tabi ki aradığımız fiyat bandında dört dörtlük bir traktör bakmıyoruz fakat yine de bu fiyatlar az fiyatlar olmadığı için seçeneklerden en iyisini almak istiyoruz. Önerilerinizi ve kullananlardan (Erkunt 55e, New Holland t580b, Başak 2055L, Deutz F55 Keyline, Massey 26 GE serisi vs.) deneyimlerini aktarmalarını ve bize yardımcı olmasını rica ediyorum.

Herkese iyi günler.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Öncelikle merhaba arkadaşlar, yeni bir traktör alma niyetindeyiz. Mâlum fiyatlar tavan şu anda bizim de bütçemiz kısıtlı açık konuşmak gerekirse.
Bugün Erkunt'un Kısmet 55e bahçe tipi traktörüne baktık açıkçası ergonomi açısından pek uygun bulmadık.
Sadede gelecek olursak;
4x4
Turu iyi
Yakıtı iyi
Fiyatı uygun
ve de sağlam bir traktör arıyoruz. Tabi ki aradığımız fiyat bandında dört dörtlük bir traktör bakmıyoruz fakat yine de bu fiyatlar az fiyatlar olmadığı için seçeneklerden en iyisini almak istiyoruz. Önerilerinizi ve kullananlardan (Erkunt 55e, New Holland t580b, Başak 2055L, Deutz F55 Keyline, Massey 26 GE serisi vs.) deneyimlerini aktarmalarını ve bize yardımcı olmasını rica ediyorum.

Herkese iyi günler.
Nivholland derim

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Sadede gelecek olursak;
4x4
Turu iyi
Yakıtı iyi
Fiyatı uygun

Herkese iyi günler.
mf minimax 3.060 veya 3.070 bakın

MF filan bakma onların artık zamanı gecti fabrika kapandı illa MF benzeri diorsan hattat a bak ama NH t580 senın bütün ihtiyaçlarını karşılar ve yakıtı çekıse göre oldukca az oldugunu soyluyor kullanıcıları ben bu traktör ü arastırdim tam fiyat performans ürünü..

Bende t580b var fındık tarımı ile uğraşıyoruz asistan kepçeden turbo atomizere kadar bütün işimize yetiyor yakıt saatte ortalama 2,5-3 lt yakıyor turu gayet iyi çekiş on numara tavsiye ederim
t580 b komşu aldı 3 ay sonra geldi biraz kullanma fırsatım oldu iyi gibi ama şikayetvar da inceledim 11 ay bekleyip traktörü gelmeyen mağdur olan çiftçilerimiz var ve açıkcası korktum almak taraftarı değilim.Siz ne kadar beklediniz traktörün gelmesi için ?

Bağ bahçe çok olsaydı td4.100f new holland derdim acayip tutuldu.
New holland veya erkuntun serilerinden tercih edebilirsiniz kullanıp denemekte fayda var
dün erkunt bayii ne gittim yeni çıkan kısmet55b modelini inceledim tam bir fiyasko hiç ergonomik değil tur yok ileri geri levye çok dandik kontak açınca çok garip bir ses çıkartıyor gaz pedalı ve fren birbirine çok yakın başak 2060bb ile aynı motoru kullanıyor egzozu deponun altına koymuşlar herhangi OLUMSUZ bir durumda kopacakmış gibi duruyor ve pazarlıksız 150.000 tl istiyorlar 2021 modeline aynı modelin 2020 modeli vardı ellerinde kalmış galiba ONA BİLE 140.000 tl istiyorlar çok garibime gitti sonrasında youtub dan kullanıcı yorumlarına baktım adamın biri 3 kere levye telini kendi söylediğine göre sayısız gaz pedalı telini kopartmış yangerki kollarını flan da kopartmış yani kısacası kullanılmaz.. new holland ise gerek yok o kadar beygire düz yer ve topraklarımız gayet yumuşak teşekkürler tavsiyen için

Son düzenleme:
MF filan bakma onların artık zamanı gecti fabrika kapandı illa MF benzeri diorsan hattat a bak ama NH t580 senın bütün ihtiyaçlarını karşılar ve yakıtı çekıse göre oldukca az oldugunu soyluyor kullanıcıları ben bu traktör ü arastırdim tam fiyat performans ürünü..
evet benimde düşüncem o yönde fakat şikayetvar platformunda epey şikayetçi var 11 ay bekleyip hala traktörünü teslim alamamış insanlar var VE AÇIKCASI BU BENİ KORKUTUYOR. Teşekkürler verdiğin bilgi için hattat düşünmüyorum çünki bulunduğumuz bölgedeki bayii burnundan kıl aldırmıyor.

Son düzenleme:
Manevra olarak kubotaya bakabilirsiniz
Jd 5075 gl diye bir bahçe seriside vardı galiba oda güzel ama pahalı
benim için önemli olan bir diğer konu ise hidrolik hasasiyeti ve lift otomatiği bunlar olmadımı o kadar para vermenin luzumu yok kubota kullandım iyi traktör ama hidrolik sistemindeki küçük değişiklikler olmadıktan sonra almam teşekkür ederim önerin için

Yuksek beygıre ıhtıyac in olacagını sanmam t580 bu iş için biçilmiş kaftan ama işte suan tr nın en çok satılan traktör ü oldugu içinn hiç bir bayide yok, çok sattı NH bu t580 i ama traktör hakkını veriyor bayır yerde 70 lik erkuntla aynı yükü aynı hızda cıkabılıyor ve az yakıyor gerisini sen hesap et traktör ufak gibi duruyor ama çekişi baya iyi imiş bunda etken Bnm dusuncem arka lastik lerin dar olması ama önemli olan çifçilikde gider dir az yakıt cok cekıs az malıyet diğer lastik 3 bin lira ise bu dar oldugu için 2 lira olacak yani kısacası bu traktör tam çiftçiler için yapılmış hem yakıt deposu asagı da deıl delınme riski yok.. shuttle olması ayrıca güzel kısacası on numara motor yapmış bu sefer nh

Sadede gelecek olursak;
4x4
Turu iyi
Yakıtı iyi
Fiyatı uygun

Herkese iyi günler.
Başak tavsiye ederim yakıtı az