Bahçe için Turbo Fanlı İlaçlama Atomizer Makinası Hakkında Tavsiyesi İhtiyacımız var

Cümleten selamun aleyküm Küçük Bahçemiz var Narenciye yetiştiriciliği yapıyoruz. Kısmet olursa seneye büyük bahçe kurmayı düşünüyoruz. Civarda da bahçe çok arada bazı çifçilerin bahçelerine de ilaçlama yapıyoruz Eski tip holder kullanıyoruz
Ben Arkasında Fan bulunan çekilir tip 1 veya 2 tonluk ilaçlama makinası alamyı düşünüyorum ancak civarda az oldugu için hiçbir b,lğim yok bu ürün hakkında
Tavsiye veya alırken dikkat etmem gereken şeyleri söylerseniz memnun olurum.
1. resim bizdeki ilaçalama makinası
2. resim almak istediğim model

Resimler ve ekler

• indir aa(1).jpg
    indir aa(1).jpg
    11.8 KB · Görüntüleme: 61
  • indir.jpg
    indir.jpg
    6.7 KB · Görüntüleme: 56
bence holsan al italyan malı kaliteli dayanıklı '' eskisi altın yenisi platin'' ben de kullanıyorum elma ve kiraz bahçeleri için benimki 2000 litrelik 90 fan turbo 1000 litreliği 33.000 tl 2000 litreliği ise 37.500 tl idi son baktığımda benim 2012 model 1000 litrelik vardı memnundum ama eskimiş ve küçük geliyordu 2020 şubatta aldım eskiyi verip 22.000 tlye aldım vermeyince 31.500 tl idi verdim 9.500 tl saydılar ama benimki eskimişti bu bana yetiyor ağırlıklı olarak elma bahçem var ona kullanıyorum kiraza da bence al hayrını gör mutlu olursun ama güçsan veya parlayanı pek tavsiye etmem bizim köyde fiyata aldanıp alanlar var hiç memnun değiller ben jx 65 b case ıh traktörle kullanıyorum köyde bu traktörden 1 tane daha var ve o arkadaşım 2000 litrelik güçsan kullanıyor hem ağır hemde sık sık arıza yapıyor holsan al

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis
Merhaba,
Dayımlar zeytincilikle uğraşıyor. Köyde atomizerli çok çeşit marka makinalar var ama dayımın kullandığı makinanın gücünü ve çalışmasını herkes beğeniyor. Ağaçların en tepe dallarına ilaç rahat ulaşıyor. Ağaçlar gövdeden en tepeye sırılsıklam oluyor.
Parlayan ilaç makinalarını bir araştır derim, fiyat performans hangisi hesaplıysa ona göre kararını verirsin. Ayrıca fuarlarda güzel indirimler yapıyor firmalar.

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis
bence holsan al italyan malı kaliteli dayanıklı '' eskisi altın yenisi platin'' ben de kullanıyorum elma ve kiraz bahçeleri için benimki 2000 litrelik 90 fan turbo 1000 litreliği 33.000 tl 2000 litreliği ise 37.500 tl idi son baktığımda benim 2012 model 1000 litrelik vardı memnundum ama eskimiş ve küçük geliyordu 2020 şubatta aldım eskiyi verip 22.000 tlye aldım vermeyince 31.500 tl idi verdim 9.500 tl saydılar ama benimki eskimişti bu bana yetiyor ağırlıklı olarak elma bahçem var ona kullanıyorum kiraza da bence al hayrını gör mutlu olursun ama güçsan veya parlayanı pek tavsiye etmem bizim köyde fiyata aldanıp alanlar var hiç memnun değiller ben jx 65 b case ıh traktörle kullanıyorum köyde bu traktörden 1 tane daha var ve o arkadaşım 2000 litrelik güçsan kullanıyor hem ağır hemde sık sık arıza yapıyor holsan al
sizinki uyguna saymışlar haberimiz olsa biz alırdık hocam 2009 var holsan ama 16 ıstıyor çok pahalı burada özalsan 1000 lt 22tl 2000 lt 28tl istıyor sıfır ürün yani ama pompa italyan ama comet değil

• Beğen
Tepkiler: feodal yönetici