bahçe traktörune uzay kabin taktırmak

Arkadaşlar merhaba bahce traktörune uzay kabin taktirmak istiyorum , radyo kalorifer klimali 40 bin diyorlar ,klimasiz 30 bin sizce klimasiz kabin taktirmak mantıklı olurmu birde yilda 2 defa sokecegim için klimanin gazi kacma durumu var . kullanip tecrübe eden arkadaşlar varmidir nasil oluyor . cevaplarınız icin simdiden teşekkür ediyorum :) .

Resimler ve ekler

• Screenshot_2022-03-09-13-45-54-953_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-03-09-13-45-54-953_com.google.android.youtube.jpg
    231.8 KB · Görüntüleme: 34
  • Beğen
Tepkiler: Endaz
Arkadaşlar merhaba bahce traktörune uzay kabin taktirmak istiyorum , radyo kalorifer klimali 40 bin diyorlar ,klimasiz 30 bin sizce klimasiz kabin taktirmak mantıklı olurmu birde yilda 2 defa sokecegim için klimanin gazi kacma durumu var . kullanip tecrübe eden arkadaşlar varmidir nasil oluyor . cevaplarınız icin simdiden teşekkür ediyorum :) .
Aynı şeyi bende düşünüyorum. Bilgi edinirseniz paylaşırmısınız ?

Klimasız işini görür. Zaten sokecegim diyorsun muhtemelen yazın söker bahar da takarsın.

Ben daha önce taktırdım verim kabin 8 sene gibi kullandim. Benimkinde klima yoktu ozman klimalisı yoktu
Klimalı modelleri orjinal klima gibi sogutma beklemeyin kışın sogukta çok iyi ama yazın kapı cam söktüm halde hem toz hem sıcak cok kötü oluyor
Şimdi orjinal kabin var dünya varmiş
Yan koyde arkadaş TD4.65 e taktirdı

• Beğen
Tepkiler: Endaz