Bakan Pakdemirli yerli elektrikli traktör için tarih verdi

Özür arkadaslar
Haci biz icraat istiyoruz gormek istiyoruz,yoksa niye istemeyelim,yerli mali,tr6 gibi bi traktor olsa disaridakinden hesapli satsalar niye almiyalim,sen bixi vatan millet dusmani goruyorsun amma en ax senin kadar herkes sever vatani ,yani laf carpmana gerek yok,burda hepimiz birbirimizi dinleriz ,usak mi kutahyami ne yapmislar hava limani,tam sayiyi bilmemekle atiyirum 1.milyon yolcu garantisi verilmis fakat ucaga binen sayi onda biri imis bu mutahit isleri mide bulandiriyor kopru gecisleri filan ,

Haci biz icraat istiyoruz gormek istiyoruz,yoksa niye istemeyelim,yerli mali,tr6 gibi bi traktor olsa disaridakinden hesapli satsalar niye almiyalim,sen bixi vatan millet dusmani goruyorsun amma en ax senin kadar herkes sever vatani ,yani laf carpmana gerek yok,burda hepimiz birbirimizi dinleriz ,usak mi kutahyami ne yapmislar hava limani,tam sayiyi bilmemekle atiyirum 1.milyon yolcu garantisi verilmis fakat ucaga binen sayi onda biri imis bu mutahit isleri mide bulandiriyor kopru gecisleri filan ,
Çanakkale köprüsü gerçekten onur verici bişey gurur duyuyorum ama gittiğinde geçiş ücreti nasıl olacak acaba mesela

Sen ben meselesi olmamalı, ayni gemideyiz.Zaman olarak herşey değişiyor, değişimin kendisi gerçek ,direnmek yerine bu çağa uymali ,yoksa zor olacak ,zaman iletişim, bilim,insan ,doğa, çevre,elektronik , hak çağı ,geç kalmayalim.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20210126-170543_Chrome.jpg
    Screenshot_20210126-170543_Chrome.jpg
    89.8 KB · Görüntüleme: 12
Ya arkadaşım milli helikopter motoru yapacaklarmış (yahu yapmislar)yerli tren yapacaklarmis(ulan onuda yspmislar)bakarsın bunuda yapar allahın belaları dışardan almak varken ne gerek var
Kimsenin çıkmasın,ülkede üretilmesin dediği yok. Bizim kızdığımız nokta her yıl hayal satılması,bu bağlamda da artık inanmıyoruz. Çıkarsa amenna ülke için güzel olan bir şeyi neden istemeyelim.

Arabadan örnek vereyim.
2012'de yollarda (linklerin üzerine tıklayın.)
2014'de yollarda
2015'de yollarda
2016'da yollarda
2017'de yollarda
2018'de yollarda
2019'da yollarda
2020'de yollarda
2021'de yollarda
2022'de yollarda
2023'de yollarda
trak1.jpgtrak2.jpg

Kimsenin çıkmasın,ülkede üretilmesin dediği yok. Bizim kızdığımız nokta her yıl hayal satılması,bu bağlamda da artık inanmıyoruz. Çıkarsa amenna ülke için güzel olan bir şeyi neden istemeyelim.

Arabadan örnek vereyim.
2012'de yollarda (linklerin üzerine tıklayın.)
2014'de yollarda
2015'de yollarda
2016'da yollarda
2017'de yollarda
2018'de yollarda
2019'da yollarda
2020'de yollarda
2021'de yollarda
2022'de yollarda
2023'de yollarda
Ekli dosyayı görüntüle 57406Ekli dosyayı görüntüle 57407
Laf kalabalığına fanatiklik körlüğe anlamamakta inat edenlere kapak olsun eline sağlık

Evet arkadaşlar haklisiniz bundan 20 sene önceki refahimiz teknolojimiz ülke haysiyetiniz evet geriye bakınca ne kadar geriledigimizi gördüm özür dilerim eski arşivlere bir daha bakacağım size bir kere daha hak vereceğim sonra bir daha ... devam edecek

20 senede çok geliştik diyen arkadaşlar, elbette geliştik. Doğru ancak şöyle kıyaslama yapmak lazım. Biz gelişirken diğer ülkeler yerinde mi durdu? Bizim büyüklüğümüzdeki ülkeleri kendimize örnek alırsak, onlar mı gelişti biz mi onlardan fazla geliştik. Örneğin; Senegal, Bangladeş, Tanzanya, Kamboçya, Irak, Laos, Hindistan, Butan, Fildişi Sahili, Myanmar, Güney Kore ve Çin. Evet bu ülkeler 20 yıllık dönemde Türkiye'ye göre çok daha hızlı büyüde ve gelişti. Yukarıdaki isimleri yazılı ülkeler resmi rakamlara göre yazıldı. Kontrol edebilirsiniz.

Türkiye 2000 yılında dünyanın en büyük 17. ekonomisine sahipti. Şimdi ise 20. sıraya düştük. Yani bizi geçtiler ve diğer ülkelerde geçmek üzere... Bu ülke hepimizin ama dünya bizi kıskanıyor demek yerine çalışmalıyız.

Son düzenleme:
27 mart 2019

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Yerli ve milli traktörümüz günlük 7 liralık şarjla akşama kadar 8 saat çalışacak. Prototiplerimiz seri üretime hazır" dedi.​

7 tl ile çalışmasını merakla bekliyoruz. Ertesi gün sıra bağımsızla slaj işine başlarız :unsure: Hatırlatıcıyı kurdum,3 ay sonra tekrar güncelleyecegim bu gönderiyi umaırm bizi yanıltırlar.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, salgından dolayı geciken elektrikli traktörün 3 ay içinde banttan ineceğini açıkladı. Bakan Pakdemirli, büyük tasarruf sağlayacak olan elektrikli traktörle ilgili, “Dünyada Türkiye’den başka seri üretime hazır bir elektrikli traktör platformu yok” dedi.​

Güncellenme: 21:37, 18/01/2021
HaberlerEkonomi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen ‘Covid-19 Süreci ve Sonrasında Gıda Sektörü Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
“EKONOMİNİN BÜYÜMESİNDE TARIM ÖNEMLİ”
Türkiye ekonomisinin büyümesinde tarımın önemli bir rolü olduğunu kaydeden Bakan Pakdemirli, “Yüzde 5.3 büyüyen bir sektör tarım orman sektörü. Türkiye ilk üç çeyrekte 0.5 büyüdü. Yüzde 5.14 tarım sektörü büyüdü. Doğru işler yaptık ki gıdada, tarımda, tarımın paydaşlarında doğru neticeler alabildik” dedi.
“3 AY İÇİNDE HAZIR”
Elektrikli traktör konusunda da açıklamalarda bulunan Bakan Pakdemirli şunları söyledi;
*Tarımın geleceği, geleceğin tarımı diye bir platform altında hem dijital projeler hem de Türkiye'nin büyük iş adamlarıyla buluşarak onları da tarıma yönlendirme konusunda bir platform oluşturduk.
*Türkiye'nin elektrikli traktörünü bantlardan çıkarmak üzereyiz. Dünyada Türkiye'den başka seri üretime hazır bir elektrikli traktör platformu yok. Tahmin ediyorum ilk 3 ay içerisinde, aslında sene başında olacaktı üretim, pandemiden dolayı bazı malzemeler tedarik edilemedi. İlk 3 ay içerisinde elektrikli traktörümüz hazır.
*Bunun manası ne? Yüzde 80 daha tasarruflu bir ürünle, elektrikli traktörle çiftçimiz çok daha rahat bir şekilde üretimini yapabilecek. 45 dakikada 8 saatlik şarj olac

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, salgından dolayı geciken elektrikli traktörün 3 ay içinde banttan ineceğini açıkladı. Bakan Pakdemirli, büyük tasarruf sağlayacak olan elektrikli traktörle ilgili, “Dünyada Türkiye’den başka seri üretime hazır bir elektrikli traktör platformu yok” dedi.​

Güncellenme: 21:37, 18/01/2021
HaberlerEkonomi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen ‘Covid-19 Süreci ve Sonrasında Gıda Sektörü Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
“EKONOMİNİN BÜYÜMESİNDE TARIM ÖNEMLİ”
Türkiye ekonomisinin büyümesinde tarımın önemli bir rolü olduğunu kaydeden Bakan Pakdemirli, “Yüzde 5.3 büyüyen bir sektör tarım orman sektörü. Türkiye ilk üç çeyrekte 0.5 büyüdü. Yüzde 5.14 tarım sektörü büyüdü. Doğru işler yaptık ki gıdada, tarımda, tarımın paydaşlarında doğru neticeler alabildik” dedi.
“3 AY İÇİNDE HAZIR”
Elektrikli traktör konusunda da açıklamalarda bulunan Bakan Pakdemirli şunları söyledi;
*Tarımın geleceği, geleceğin tarımı diye bir platform altında hem dijital projeler hem de Türkiye'nin büyük iş adamlarıyla buluşarak onları da tarıma yönlendirme konusunda bir platform oluşturduk.
*Türkiye'nin elektrikli traktörünü bantlardan çıkarmak üzereyiz. Dünyada Türkiye'den başka seri üretime hazır bir elektrikli traktör platformu yok. Tahmin ediyorum ilk 3 ay içerisinde, aslında sene başında olacaktı üretim, pandemiden dolayı bazı malzemeler tedarik edilemedi. İlk 3 ay içerisinde elektrikli traktörümüz hazır.
*Bunun manası ne? Yüzde 80 daha tasarruflu bir ürünle, elektrikli traktörle çiftçimiz çok daha rahat bir şekilde üretimini yapabilecek. 45 dakikada 8 saatlik şarj olacak. İHA
İndi mi banttan??? Banttan yayın mı yapıyorsunuz yoksa??? 7 Tl ile 8 saat ha?????? Kalem pille çalışıyor demek ki. Bunlara inanacak kadar şuurunu kaybetmişler de var demek...

• Beğen
Tepkiler: sinansahin
Kaç ay geçti alan satan oldumu acaba
Ocakta seri üretime gececekmiş bakan söyledi dün inadırıcı değil youtube de gördüm festivallere falan getirmişler başında bir tane adam yok iki traktörün de göstermelik olduğu her yerlerinden belli elektrikli traktöre kadar devlet gübre ve yem üretebilirdi daha mantıklı olur

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yenikentli123

hımm demekki traktör işide göstermelikmiş, ee koltuktakiler inanmış söylemiş halk inanacak tabiki, ama kimin mumu yatsıya kadar yanıyordu?

çok önemli mesele şu
hadi onu yapamadık bunu yapamadık, cümle alem inandı, buraya kadar normal

fakat koltuk öyle öteberi bir koltuk değilse

koskoca bir ülkenin bakanlık koltuğu ise

bu koltukta oturanda inandıysa kökten yanmışız

koltukta oturan en uyanık en bilgili en donanımlı en yetkili ve işi en iyi bilen olup, tüm veriler elinde tüm bilgiler elinde olup buna inanmayacak birisi olmalıydı...

tam tersine makamına hürmet eden halkımız, ağzından her çıkana inanacağından güveneceğinden, konu hakkında ileri seviyede umut satan açıklamalar bilerek halkın inanması için yönlendirme açıklamaları yada tabir yerinde ise ara gazı vermesi demek oluyor, bu kadarıda fazla, şahsen kendi adıma konuşuyorum, ben olsam utanır sıkılır koltuğu bırakırdım, bu derece kazığı o koltukta yemek benim o işi yapamadığımın göstergesi olurdu, daha fazla rezil olacağıma, aç kalacak halim yok bildiğim işi yapardım yahu....

Bi
hımm demekki traktör işide göstermelikmiş, ee koltuktakiler inanmış söylemiş halk inanacak tabiki, ama kimin mumu yatsıya kadar yanıyordu?

çok önemli mesele şu
hadi onu yapamadık bunu yapamadık, cümle alem inandı, buraya kadar normal

fakat koltuk öyle öteberi bir koltuk değilse

koskoca bir ülkenin bakanlık koltuğu ise

bu koltukta oturanda inandıysa kökten yanmışız

koltukta oturan en uyanık en bilgili en donanımlı en yetkili ve işi en iyi bilen olup, tüm veriler elinde tüm bilgiler elinde olup buna inanmayacak birisi olmalıydı...

tam tersine makamına hürmet eden halkımız, ağzından her çıkana inanacağından güveneceğinden, konu hakkında ileri seviyede umut satan açıklamalar bilerek halkın inanması için yönlendirme açıklamaları yada tabir yerinde ise ara gazı vermesi demek oluyor, bu kadarıda fazla, şahsen kendi adıma konuşuyorum, ben olsam utanır sıkılır koltuğu bırakırdım, bu derece kazığı o koltukta yemek benim o işi yapamadığımın göstergesi olurdu, daha fazla rezil olacağıma, aç kalacak halim yok bildiğim işi yapardım yahu....
Bildigi isi yapar sozu dogru, kepek eksin😏

• Beğen
Tepkiler: sinansahin