Barış Pancar Hasat Makinası

Ynt: Barış Pancar Hasat Makinası

valla sizin fiyata göre bizimki pahalı ucuz mu anlamadım bizim burda 2500m2=1 dönüm 130 140 150 arası söküyorlar

fotoraf0898.jpg

emre benim dediğim parmaklar bunlar okla gösterdiğim yerdekileri kesip diğerlerinin arasını açtık çamurları ordan atıyo taşıyıcıya fazla çamur gitmiyo oda doldurmuyo taşıyıcıyı bize faydası oldu makinanın fırçalarında arka bıçağında değişiklikler yaptık orjinal makinalardan daha iyi durumda barış makinadan gelip bakacaklardı değişikliklere

Barış bu fotoğraftaki zaten normal hali kesilse ordan küçük pancar dökülür pancara yapışan çamur ister istemez asansöre kadar çıkıyo sakız gibi de yapışıyo.Fırçalarında bıçağında ne gibi değişiklik yaptınız?

ranger link=topic=38729.msg333490#msg333490 date=1296494608' Alıntı:
Barış bu fotoğraftaki zaten normal hali kesilse ordan küçük pancar dökülür pancara yapışan çamur ister istemez asansöre kadar çıkıyo sakız gibi de yapışıyo.Fırçalarında bıçağında ne gibi değişiklik yaptınız?

tmm bu kesmeden önceki hali zaten :D makinanın yanına gitmeye üşendim ondan böyle gösterdim ok-*-s fırçaları çift fırça yaptık arkadaki fırçalar gibi, bide arka bıçakların boğazı sabit duruyoda ot sarılıyodu ya oraya dönerli muhafaza yaptık bıçakla birlikte boğazındaki demirde dönüto ot toplamıyo bıçakların üstünede fırça lastiklerinden taktık bazı kalın otları kesilince boğazdan gitmiyodu onları atmak için yaptık yarın üşenmeyimde bi kaç fotosunu çekiyim daha iyi olur ok-*-s