Benı ne mutlu edıyor bılıyormusun kırciçeğim

Benı ne mutlu edıyor bılıyormusun kırciçeğim

bu şiir canımdan cok sevdiğim gizemim için beni ne mutlu edıyor bılıyormusun

seninle birlikteyken benı ne mutlu edıyor bılıyormusun
o yumuşacık elini tutarak birlikte bir sahile gitmek
ve denizin önünde durarak sana sımsıkı sarılmak

seninle birlikteyken benı ne mutlu edıyor bılıyormusun
o öpüp kokladiğim ipek saclarini ellerimle okşayarak kokunu içime hapsetmek

benı ne mutlu edıyor bılıyormusun
seninle birlikte bir ömür boyu yaşicağimi bilmek ve ömür boyu sana doya doya sana sevdamı anlatabilcek olmam

Bir başkasının buna şansı olamaması sadece ama sadece benim sana sahıp olabilcek olmam

benden başka kimsenin senin elini tutamıcak olması varliğimda kimsenin buna cesaret edememesi.Aklıma geliyor ilk taniştiğimiz gün hatırlıyormusun ilk sesliaskoyunu ' na geldiğin o günü nerden bilebilirdik ki bir ömrü paylaşacağimizi bir ömrün basamaklarina birlikte çikacağimiza.Aklima geliyor sana ilk aşkım deyişim şaşkınlila ağzimdan kaçirmiştim işte o gün işte o anda sana kalbimin en derininden aşkım diye haykırmak istemiştim ama sustum hiç bir şey olmamiş gibi devam ettim sohbetime ama aklım o sözcükteydi ve o sözcüğün sahibinde o heyecanin tarifi olamazdı imkansizdi tarif etmesi.

Benı ne mutlu edıyor bılıyormusun
zamanı geçmişi geri döndürsekte yine aynı heyecanla aynı çoşkuyla birbirimize sarılacak olmamız.

Dunyaları verdim,sen bana evrenlere siğmicak bir aşk verdin.
Sen varya hayatını verdın,ömrünü verdin bana,nasıl aşik olmıyım kı ben sana.

Benı ne mutlu edıyor bılıyormusun anladınya beni,sımsıkı sarıldınya bana,nasıl mutlu olmıyayım sen söyle,Allaha hep dua ediyorum hep böyle olsun hayatımız boyunca kaderimizde ikimizi yan yana yazsin diye

seninle bir odada sana sarilip doya doya öpebilceğimi bilmek sana seni seviyorum diyebilmek sana canımsın dıye ınleyıp kollarına sarılacağimi bilmek iyiki birbirmize inanmişiz, vazgecmemişiz,bıkmamişiz,inanmişiz diyeceğimizi bilmek.biz aşkta gurur bilmedik birbirimizi hiç kırmadık değerimizi hep bildik

Bana her zaman canım demen her zaman canım diyeceğini bilmek mutluyken gülüşlerini izlemek yüzündeki o işiltıyi gözlerinde doğanın en parlakliğini görmek beni nasıl mutlu ediyor biliyormusun.

hatırlıyormusun bigün bana ne demiştin
dunyalari yikarim senin için senin için dağlari delerim sen iste annemi babamı saymaz yine gelerim demiştin.

Sen gelirim dedinya senin olurum dedin ya
Sen canını canana verdin ya.Beni mutlu ediyor yeşil gözlüm sen benim oldunya.

bak zaman ne cabuk geçiyor sen ve ben her zaman varız ve bir ömür boyu birlikte olacağiz.

birbirimizi çok seviyoruz bunu her seferinde bıkmamak üzere kalpten dıyoruz sen beni çok mutlu edıyorsun yeşil gözlü gizemim