benim john deereler

Ynt: benim john deereler

ykt123 link=topic=38950.msg336016#msg336016 date=1296931087' Alıntı:
vala kardes sen ceya adlı arkadasa da sor elazıgın tuncelinin topragı çok agır olmasına ragmen gayet güzel kaldırıyor benim traktör d,ger traktörlerin kaldırdıgı gibi hiç zorlanmadan kaldırıyor topraktan eger tanıdın varsa 5625 ini satan haber ver bana alabilirim
valla toprağınız bana göre hafif alpler pulluk ışıl ışık çıkıyor içinden..bizim buralarda alpler bukadar silmiyor.. bizim köyde hiç yok. geçen köy odasında konuşuyolardı amcalar komşu köyden 2kişi sattmış önceden söleseydin keşke :)

toprak tam tavın da oldugu için öyle canım kardasim senin yasın kadar bizim çiftçlik tecrübemiz var sen topragın agırlıgını pullugun attıgı kesek lere bak anlarsın haa diyosun o puluk nie öle parlıyor cünkü bizim bazı tarlaların topragı kumlu yükseklerdeki tarlaları herkes süremez lütfen bilip bilmeden konuşmayalım bu sekilde tatsızlık yasamıyalım canım kardesim

senol_84 link=topic=38950.msg336035#msg336035 date=1296934464' Alıntı:
toprağınız çok güzel sürülüyor :) ya da tav mı güzel :) 5303 e helal olsun ne güzel gidiyor 3 lülerle :)
kardes toprak tavında da ama halen cok agır bazı bölümler evet 5303 çok yaman 3 lü 14 lüyü cok sahane cekiyor ben bizzat 53 ün çiftini cok begeniyom ilginiz için çok sagolun

bır kac kere 5403 kullanma fırsatım oldu .. tek ceker .. 2005 model olması lazım .. arkası hafıf gelıyordu cok kacırıyordu..ama motor devrınde en ufak bır dussus olmuyordu .. sen 5303 ıcın ekstra agırlık kulllandın mı ?

ykt123 link=topic=38950.msg336086#msg336086 date=1296937764' Alıntı:
toprak tam tavın da oldugu için öyle canım kardasim senin yasın kadar bizim çiftçlik tecrübemiz var sen topragın agırlıgını pullugun attıgı kesek lere bak anlarsın haa diyosun o puluk nie öle parlıyor cünkü bizim bazı tarlaların topragı kumlu yükseklerdeki tarlaları herkes süremez lütfen bilip bilmeden konuşmayalım bu sekilde tatsızlık yasamıyalım canım kardesim
sana sadece gülüyorum ;D ben onu demek istemedim aynaları en zor silen pulluklar ünlü ve alpler onlar bile ışık ışıl çıkıyor demek istedim hem senin yaşın kaçmışki? tatsızlık yapacak bişeyde yazmadık sen alıp yürüyon hemen.. bak fotoya ben bunla 5 dönüm yer sürdüm ucundan iki parmak parladı geri kalanını 5kere inip temizledim sence hangi toprak daha zorlar..kumlu dediğin yer zaten zorlamaz motoru başka yerde başka tarlaların hakkındada bişey bilmiyorum sölemedimde videoya konuştum..
22012011111.jpg

bak dogru aynı resimdeki gibi oluyor benim puluklar yukarı tarlarda tamam daha neyse yasım da 42 daha fazla kırmıyalım bir birimizi yanlıs anlasılma olsu demek kusura bakma kardesim anlş-*s
anlastık mı ?????

anayurtlu 3105d link=topic=38950.msg336102#msg336102 date=1296938616' Alıntı:
sana sadece gülüyorum ;D ben onu demek istemedim aynaları en zor silen pulluklar ünlü ve alpler onlar bile ışık ışıl çıkıyor demek istedim hem senin yaşın kaçmışki? tatsızlık yapacak bişeyde yazmadık sen alıp yürüyon hemen.. bak fotoya ben bunla 5 dönüm yer sürdüm ucundan iki parmak parladı geri kalanını 5kere inip temizledim sence hangi toprak daha zorlar..kumlu dediğin yer zaten zorlamaz motoru başka yerde başka tarlaların hakkındada bişey bilmiyorum sölemedimde videoya konuştum..
22012011111.jpg

ben ünlülerle sürerkende pulluklar aynı o şekil oluyo

ykt123 link=topic=38950.msg336105#msg336105 date=1296938891' Alıntı:
bak dogru aynı resimdeki gibi oluyor benim puluklar yukarı tarlarda tamam daha neyse yasım da 42 daha fazla kırmıyalım bir birimizi yanlıs anlasılma olsu demek kusura bakma kardesim anlş-*s
anlastık mı ?????
olur anlaştık anlş-*s