Benim kral jd 955 :)

Ynt: Benim kral jd 955 :)

bütün biçerdöverler dane döker ha az olur ha çok olur koskoca laverda döküyorsa garibim john deere napsın....john deere eğer laverdalar yada (vs) kadar iyi olsaydı ne işleri var bilmem neresinin dağ başında ......john deere lerin iyi oldukların zamnda vardı AMA O DEVİR ARTIKK BİTTİ....Artık son demlerini yaşıyorlar........

Ynt: Benim kral jd 955 :)

saloman512 link=topic=5888.msg292245#msg292245 date=1282813247' Alıntı:
bütün biçerdöverler dane döker ha az olur ha çok olur koskoca laverda döküyorsa garibim john deere napsın....john deere eğer laverdalar yada (vs) kadar iyi olsaydı ne işleri var bilmem neresinin dağ başında ......john deere lerin iyi oldukların zamnda vardı AMA O DEVİR ARTIKK BİTTİ....Artık son demlerini yaşıyorlar........

mustafa abiye katılıyorum ben Bence sen yanlış düşünüyorsun ne araziler var ki john deere harici makina çalışamıyor Onlara ne diyeceksin acaba? tabikide dkmeyen makina yoktur ama Johndeere dediğin makinayı küçümseme zamanının laverdası oydu halada kullanılıyorsa eğer kalitesi ve biçimi pek tartısılmamalı Yeni makinalarla karşılaştırılmamalı bence Saygılar