benim traktörüm şu ama bu huyunu sevmiyorum dedikleriniz

Ynt: benim traktörüm şu ama bu huyunu sevmiyorum dedikleriniz

kullanan biliyor:D steyr vardı bizde sitedeki çoğu arkadaş abilerim bilir... Kuvvetine diyeceğim yok, yakıtına diyeceğim yok, alacak arkadaşlar rahatlıkla alabilir. Fakat nazik motordur. Herkes kullanamaz Steyr ı

doganbey1 link=topic=17655.msg307711#msg307711 date=1289660970' Alıntı:
kullanan biliyor:D steyr vardı bizde sitedeki çoğu arkadaş abilerim bilir... Kuvvetine diyeceğim yok, yakıtına diyeceğim yok, alacak arkadaşlar rahatlıkla alabilir. Fakat nazik motordur. Herkes kullanamaz Steyr ı
çiftciye nazik ol denirmi olm :D dayın 5 saat çift sürerken nazikliğimi kalır 6. saat başlar motoru setten sete vurmaya :D sağlam dayanıklı motor olucak fiat olsunda 5 fazla olsun benim 10 sene dağatamadım motoru kimse dahatamaz.

doganbey1 link=topic=17655.msg307773#msg307773 date=1289677342' Alıntı:
olum zaten o motorda sen bi 5 saat otur bakalım:D dediğimiz motor 84 model:D senn td 65 e benzemez ondaki konfor yok:D
ben 640 ın romorkka 3 lü pulluğu ve tırmığı atıp 1 varilde mozot alıp 35 km yola tarla sürmeye gittimi bilirim sen düşün :D 140 dönüm yer sürdüm 3 gün durmadan :D ama 2 hafta yatmıştım ewde kışdı :D

94 model steyr 8073 var valla o seri devam etmiş olsa 2- 3 tane şimdi alırdım . mükemmel güç az yakıt ancak motor arkadaşın dedigi gibi herkes kullanamaz 1 yıl olmassa ertesi yıl kesin bi parca kırıyorum. zamanında 2 tane 265 s 3085 d kullandım steyr yanında . 265 steyr i yakıtta 2 ye katlıyor hemen sıkıyı gördümü ne sıkısı biraz zorlandımı başlıyor patinaj a hemen sattım 265 i. 3085 allah için iyiydi güçlüydü güçüne görede yakıyordu. şimdi ise td 85 4x4 aldım bakalım benim emekdar steyr onuda yolcu edermi acaba.

bende başagın 3 vs ile 4 vs nin arasındaki farkı sevmiyorum 3 ü çok agır 4 ü çok seri yüklü vites degiştirken motoru çok boguyor.

ya su 3610 un ön dingili kırma degilde düz olsaydı cok süper olurdu bide abileri gibi frenleri disk ve kovanın içinde olsaydı :) sürat dişlisi de olsa torosları sahinleri sollarm :)

firari11 link=topic=17655.msg298110#msg298110 date=1285622917' Alıntı:
dayııı şahine motor atsak çok yakarmı demiş,dayıda şöle demiş,aslan besleyen yemini düşünmez demiş :D
[/ oyuna çıkan kolunu sallar demiş atalar tl100a ya binen de yakıtı katar düşünmez makina canavarr quote] alk-*s alk-*s alk-*s

70-56 var 98 model 6000 saatte sadece debriyaj balatası değiştirmekten bıktım slaj makinası keşke kullanmasaydımda debriyaj balatasını 4 yerine 1 sefer değiştirseydim. ne motoruna ne şanzumana anahtar deymedi

merhabalar arkadaşlar servet 80 kullanıyorum manevra kabiliyeti sıfır...
yüklü, rampaya çıkmak isdersek suratlı giderken küçük fitese düşdün zaman traktr boğuluyor...
rampa aşasında kaplumbaya takıp 3 takıyorsun yavaş yavaş daya tırmanır ......
yanımdan diyer traktrler basıp gidiyor fites düşürerek rampaya benden önce çıkıyor...

1006 link=topic=17655.msg324050#msg324050 date=1294939275' Alıntı:
ah benimkide bi hızlı olaydı..seri olaydı..
deutz ve samecelerin en büyük derdi bu galiba 1006 kardeş çekiş süper yakıt süper ama biraz serilikte şartmış bizim makinalara yenileri ii de eskiler böle :)

bizim 70 56 var torku bıraz daha yuksek olsada yokuslarda remork kesmekten kurtursam bıde yokusları ekerken zorlanıyo yanlara gubre atmaktan bıktım 250 kg atıyok valla osandırıyo :)