BEYLER 84 LÜK ZETOR 55 CM PULLUĞU 10 KM HIZLA ÇEKİYOR

16.12.2016
96
136
43
yozgat

sayın zetorcu bakı arkadaşımız hep söylerdi inanmazdınız arkadaşlar
görüldüğü gibi 55 cm derinlikte en kötü tavda 10 km hızda giden zetor buyrun

[video=youtube;JTy5ER5kMuQ]https://www.youtube.com/watch?v=JTy5ER5kMuQ[/video]

Baki'nin mi bu video bilmiyorum ama acemi biri bile bu sekilde surmez.çamurda surmek demek tarlaya daha fazla yabanci ot getirmek demektir.zaten pullugun önünü tikamis batmiyor.surmeninde mantigi yok.Ben hiza 50 cm derinlige bakmam.Guzel ve stabil bir nadas oluyor mu?birde ne ekicem bugday ona gore derinlik ayari yaparim.pancar mi ekicem ona gore yaparim.Gerek yok tarlayi makinayi oldurmeye.çek patlatmayi 60 70 cm.pullukla usteki bitkileri gommek istiyorsan 15 cm sür yeter.bak bakalim nasil verim alacaksin

• Beğen
Tepkiler: captanalp
Baki'nin mi bu video bilmiyorum ama acemi biri bile bu sekilde surmez.çamurda surmek demek tarlaya daha fazla yabanci ot getirmek demektir.zaten pullugun önünü tikamis batmiyor.surmeninde mantigi yok.Ben hiza 50 cm derinlige bakmam.Guzel ve stabil bir nadas oluyor mu?birde ne ekicem bugday ona gore derinlik ayari yaparim.pancar mi ekicem ona gore yaparim.Gerek yok tarlayi makinayi oldurmeye.çek patlatmayi 60 70 cm.pullukla usteki bitkileri gommek istiyorsan 15 cm sür yeter.bak bakalim nasil verim alacaksin

yav hacı mesele arpası buğdayı deyıl hanı zetor her şartta 45 55 cm sürüyodu nerde hani yok anca boş laftan ıbaret gördün erkuntu adamın 1 lafı yok 10 videosu var
maşallah zetor bolca övgü bi video yok he bizde zaten 12 yasındakı cocu oldukta ınanıyoz