BİR SEZON DAHA BÖYLE BİTTİ.

Ynt: BİR SEZON DAHA BÖYLE BİTTİ.

fetullah aksu link=topic=80029.msg949099#msg949099 date=1419372405' Alıntı:
Bi şey olmasın yine dua edelim ama bu nh lerin arızalı yerleri zaten kronik ve genetik.:) sen,ben davet etsem de olmaz zaten o kendisi erdiği zaman dalından kopar.:)

:) akşam akşam iyi geldi bu 'genetik olayı' abi iyi güldüm :D :D

Yorucu sezon olmus fetullah abi nh sezon ortasinda baya uzmus seni gecmis olsun allahtan fazla masraf acmamis bizim gold kendini sezom sonu pes etti bu sene baya calisti saglam makina bide bakim kiti olaydi bi filtre bulamadik parca sikintisimi var anlayamadik

Hüseyin Akkaya link=topic=80029.msg949103#msg949103 date=1419372614' Alıntı:
Yorucu sezon olmus fetullah abi nh sezon ortasinda baya uzmus seni gecmis olsun allahtan fazla masraf acmamis bizim gold kendini sezom sonu pes etti bu sene baya calisti saglam makina bide bakim kiti olaydi bi filtre bulamadik parca sikintisimi var anlayamadik
Evet Hüseyin baya yorduk nh yi.Arada oda bizi yordu.Bu yıl mayıs ayında almıştık 1530 saat çalıştırmışız.Çalışmadı diyemem.:)
Mf gibi bir markanın neden parça sıkıntısı olduğunu anlamak zor doğrusu Allah kolaylık versin..

fetullah aksu link=topic=80029.msg949107#msg949107 date=1419372852' Alıntı:
Evet Hüseyin baya yorduk nh yi.Arada oda bizi yordu.Bu yýl mayýs ayýnda almýþtýk 1530 saat çalýþtýrmýþýz.Çalýþmadý diyemem.:)
Mf gibi bir markanýn neden parça sýkýntýsý olduðunu anlamak zor doðrusu Allah kolaylýk versin..
sagol sanada bakalim sezon baslamadan ile ugriycaz

fetullah aksu link=topic=80029.msg949093#msg949093 date=1419371798' Alıntı:
Aynen katılıyorum Kubilay.Türk traktörün en sevdiğim özelliği ücretsiz sanzıman yağı hizmetidir.Bi arıza yapmanız yetrli.:)

Vallahi Cihan bize verirlerken nh 110 diye verdiler ama içine tümo mu kaçtı acaba diyecem şimdi ortalık karışacak.:)

Bu yorum iyidi :D

Hem objektif, hem samimi.