BORLA ÇALIŞAN ARABA ÜRETİLDİ

Bizim ... Hızına yetişmiyor vatandaş , antepte tren geçerken , bak bak nasıl öküz gibi bakıyorlar dendipi halde yine aldılar ya sen kime neyi anlatıyosun sayın çallı, ama istanbuldada vatandaş bilinçli çıktı, iki kez demokrasi kazandı, devleti seçim külfetine soktular.benim görüşüm çıkmazdayız ve hiç iyi görmüyorum , bu borçlar bizden çıkıyor,para yok para yok sıcak para var oda el yakıyor, kazara bi papaz hapse atılsa neler olur düşünemiyorum....
Kim geçerse geçsin babamızın oğlu değil sonuçta. İnsanlar susturuluyor. Şuan işini gerçekten iyi yapan siyasi değil yöneticilik yapan Mansur Yavaş var. Ben parti tutmam ama adam çok kontrollü gidiyor show yapmıyor. Sorun büyük, dediğin gibi çıkmazda. Eğitim çok önemli fakat, sektörü olmayan üniversite kime ne fayda, ulaşım sorunu olan hastane kime ne fayda. İşin kısası İç politika da ve ekonomide sıçtı hükümet. İnsanların piskolojisi bozuk şuan

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci49
yorumların çogu seçim vaadi için yapılmış araba haberi diyor.
TOGG yüce TOGG inşallah bu kulların ümidini boşa çıkarmazsın.
TOGG üretilir, satilmasa bile üretilir. Akü ithal edip üretilir. Kendileri binmek için yine üretirler. İşte anlatmak istediğim bu. Şimdi bu araba fabrikası kurulmadan en büyük masraf olan aküyü halletmeleri lazımdı. Yani akü üretmek. Valla tadından yenmez bir proje olurdu. O arabanın fiyatida nerden baksan 3 te 2 sii inerdi maaliyetin. Hayırlısı olsun

Bakalım bi kaç kişiyi aradım bulacaz gibi teşekkür ederim , olası bi durum olursa haber veririm , bu arada bize sürekli ysğmur yağıyor şu arada karla karışık yağmur var, sizde durumlar nasıl.
Sevindim inşallah bulunur bizde biraz sıkıntı li durum az önce gösteriyor du şimdi kayboldu yine bakalım hayırlısı artık ne desek boş
Screenshot_20200123-184610.jpg

Burası çiftçi destek gurubu borlu arabayı başka gurupta paylaş biz burada insanlara gıda üretmeye çalışıyoruz fikir alış verişinde bulunuyoruz lütfen sayfayı kirletmeyin teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Vallahi bunların yalanına yetişemiyoruz. Medyayı tmsf aracılığıyla çöküp aldılar böyle bangır bangır yalan haber yaptırıyorlar. Zaten millet sorgulamıyor ömrümde borun ne olduğunu bilmeyen insanlar bor projeleriyle gurur duyuyor. Yani bizim ülkede cehalet hat safhada normal geliyor artık bana.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01