Buğday desteklemeleri..

Cuma günü tarim ilçedeydim 2020 dosyalarını teslim ettim.
Tohumluk faturalarını
Ayçiçek faturalarını
Buğday faturalarını
Daha herhangi bir yazı gelmediği ıçin
Teslim
Almıyorlar.
Bugün resmi gazetede 2019 tarımsal destekler tebliğini yayınlandı önümüzdeki haftadan itibaren tüm başvurular kabul edilir geçen hafta tebliği bekliyoruz demişti ilçe tarım müdürü nihayet oda yayınlandı

2019 yılı cks belgelerini en geç 30 haziran 2019 da vermemiz gerekiyordu. Icar yoluyla ektigimiz bir kaç parselin cks belgesini vermeyi unutmuşuz maalesef. Desteklemeden faydalanmak için 2. bir şansımız olur mu?
Daha önce başına böyle bir durum gelen oldu mu?

2019 yılı cks belgelerini en geç 30 haziran 2019 da vermemiz gerekiyordu. Icar yoluyla ektigimiz bir kaç parselin cks belgesini vermeyi unutmuşuz maalesef. Desteklemeden faydalanmak için 2. bir şansımız olur mu?
İtiraz da götürüp versen de alsalar keşke paran boşa gıtmez üzüldüm İnş buyuk parsel değildir

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Ağam 2018 yılında mazot ve gübre desteğinde aynı sıkıntıyı biz çektik ilçe tarım yardımcı oldu dosyayı hazırlayıp verdik millet desteleri alırken sisteme girmeyi unuttuklarını farkettiler ve sisteme girdiler biraz geç oldu ama desteği aldık.

• Beğen

Ben ÇKS ye yazdığım halde tarım il müdürlüğünde sorumlu personel 1 sayfayı kaydetmeden atlamış 8 parsel o dönem yalan oldu.

• Beğen

2018 YILI SERTIFIKALI BUGDAY,CELTIK KULLANIMI DESTEKLEME ODEMELERI T.C.KIMLIK NUMARASININ SON RAKAMINA GORE ODENMEYE BASLAYACAKTIR.

T.C. NUMARASININ SON RAKAMI 4-6-8 OLANLAR 13 ARALIK 2019 SAAT 18.00'DEN SONRA

T.C. NUMARASININ SON RAKAMI 0-2 OLANLAR 20 ARALIK 2019 SAAT 18.00'DEN SONRA

UZUNKOPRU ZIRAAT ODASI MECLISI B146

• Beğen
Tepkiler: 7066