Buğdaylarin son durumu alt yapraklarda ve uc kısımlarda sararma var nedeni nedendir?

7be2c28e683f27a4eb75379f3e5482c2.jpg

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Cevap: Buğdaylarin son durumu alt yapraklarda ve uc kısımlarda sararma var nedeni ned

Gece gündüz sıcaklık farklarından dolayı bu sararmalar oluyor. Bölgemizde de mevcut. Humik asit, aminoasit gibi ürünlerle bu olaydan etkilenmeyi azaltabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Cevap: Buğdaylarin son durumu alt yapraklarda ve uc kısımlarda sararma var nedeni ned

Bu humik can humik asit oluyor değil mi humik asit heryer de var can eki ne kazandırıyor ürüne :) nedir bu açıklar misiniz ?.

1-Dünyada üretilen en yüksek içerikli humik fulvik asit çözeltisi olma özelliği var.
2-İçersinde sadece Humik asit yok. Fulvik asit, potasyum, çinko, bakır ve benim kendi geliştirdiğim bir takım maddeler var.
3-Diğer markalar beni ilgilendirmiyor. Ben kendi ürettiğim ürünün en iyisi olması ile övünürüm ve her zamanda daha iyisini üretmeyi düstur edinirim.
4-Humikcan yapraktan da kullanıldığında rahatlıkla bitki tarafından alınıyor.

Ne güzel ülke mizin gelişmesi üretmesi üreten Türkiye yi inşa ettik 15 yılda allahın izni ile tüketen Türkiye yok artık başarılar dilerim dogan bey

• Beğen
Tepkiler: doganbey1