bugun jd 5083e almaya gidiyorum

Ynt: bugun jd 5083e almaya gidiyorum

Cok tesekkurler benimkinde hostes koltugu yok. ek piston taktirabilirim ne kadar?Bu arada ilk 100 saatlik bakim bedava:) bakim yaptiracam zaman ek piston taktiririm kac kg ek guc sagliyor?

hayırlı olsun çok süper traktör benim 5625 var td 65 den az yakıyor şu anda bu bölgede benim motora kafa tutan motor yok hem tarlada hem yolda hemde yakıtta.td 95 ten tutun valtra a85 hattat 85 basak tümosan hepsiyle kapıştım ben cok memnunum sana çok iyi bir tercih yapmışsın diyorum kullan ve gör ha traktörüne ilk 150 saat hiç ses etmiyecen arkadas aMA traktörünü hep gaz ver bagırt ki benim ki gibi farklı olsun sesi bile bi baska saygılar

Hayırlı uğurlu olsun. JD ler hakkında pek fazla bilgim olmadığı için pek bişey söyleyemem ama kaldırma kapasitesi banada biraz az gibi geldi tabi siz beğendiyseniz hiç bi sorun yok..

200 Donum sulu arazim var seneye 100 donum misir ekecegim jd 5625 sira bagimsiz silaj makinasini ceviriyor bu 5083e de cevirebilir mi? yaklasik 240 donum icar tarlam var onda da yonca korunga fig ekili buyukbas hayvancilikla ugrasiyorum:) sira bagimsiz silaj mak. almak istiyorum 95lik 100luk traktorler cevirebiliyor ama malum john deere nin kuyruk mili cok guclu 85lik ceviriyor bu 83luk nasil olur acaba?

valla bilemem ama kaldırma konusunda onu servis ayar yapıyor kaldırma gücünü yükseltiyor kardeş birde 85 beygir motoru 95 beygir yapabiliyorlar pompadan jd nin kuyruk miline gelince bütün traktörlere on basar bunu unutma bilmiyorum ama siz daha önce nh kullanmışsınız arasında cok fark vardır milletin lafına bakma yok hindistan yok meksika yok alman hepsi aynı sadece mekanik özellikleri farklı bizde 5403 le 5625 var köyün işini biz yapıyoruz balya olsun silaj olsun saglamlıktan yana kimse eline su dökemez...5403 ü hint malı dediler 5 bin saatte daha tık yok şu anda nokia bile hindistanda üretiyor tlfonları ..........sür gitsinn. bakma arkana..saygılar

evet j.d lerin kuyruk mili çok güçlü ve 5083 e zaten 5625 in yeni modeli o da ha iyi çevirir.kaldırma konusunda da benim hiç sıkıntım olmadı traktörümden gayet memnunum ben ama biraz param olsa bitane 5065 e alacam tek çeker

cift sira silaji cevirirse super olur ama 5083e ve 93e meksika mali degil mi? Bu arada cogu parcada made in USA yaziyodu india felan gormedim. parca amerika montaj meksika olmasi lazim