C SERİSİ

Ynt: C SERİSİ

anladım takvıyeyı boluyor da serı vıtesı bolmuyor dıye bılıyordum jx70 lerde de oyle sadece takvıyelerı boluyor dıye duymustum. pekı bır soru daha serıvıtesı boldugu zaman hız mı kazandırıyor yoksa yavaslatıyormu bucuk vıtes

babaagaa link=topic=80533.msg995572#msg995572 date=1429645656' Alıntı:
oda şöle oluyo normal sürüngenden hızlı takviye den biraz daha yavaş enterasan bişey oluyo
daha ıyı abı ıste takvıye vıteslerını bolmus oluyorsun bır nevıı takvıye 4 un cekmedıgı takvıye 3 fazla geldıgı bır yerde yaralı olabılırr

Buçuk felan yok kaç senedir fuarlarda inceliyoruz hatta tarlada bile kullanmak nasip oldu 4 vites var 3 de kademe kademe derken SERİ AĞIR SÜRÜNGEN bizim ovada sürüngen kullanan ben hiç görmedim birtek domates dikenler kullanıyor fide mibzeri ile başkada bi işe yaradığını görmedim haa birde kürekle tek başına gübre dağıtan varsa sürüngene takıp kendi römorka biner motor kendi gider buçuk mekanik olarak birtek masseylerin 3 levyeli olanlarında erkuntların zf şanzuman olanlarında eski steyr ve başaklarda birde tümosan ın bazı modellerinde var buçuk dediğin herhangi bir vitesi 2 yada daha fazlaya böler massey 5400 srilerinde 4 e mc cormick cx lerde 3 e john derre avrupalarda 4 e böler nh avrupalarda da 2 ve daha razla bölüyor buçuk odur