ÇAKMAKLIK TAKTIRDIK

Ynt: ÇAKMAKLIK TAKTIRDIK

valla abimle birlikte taktık hemen koldugun yanındaki demir varya kabin demiri varya hanı devrilme durumunda direksiyon simidine sıkıca tutunun die bi yazı var onu hemen altına taktık

GENÇ EYMIRLİ link=topic=39266.msg340915#msg340915 date=1297756113' Alıntı:
Çakmaklık çok süper oluyo :) radyonun çekmediği yerde falan
evet çakmağı elektirk kaynağı olarak kullanıyoruz komprosör buzdolabı mp3 filan hep çakmağa bağlı. ok-*-s
GENCUS link=topic=39266.msg340920#msg340920 date=1297756842' Alıntı:
valla abimle birlikte taktık hemen koldugun yanındaki demir varya kabin demiri varya hanı devrilme durumunda direksiyon simidine sıkıca tutunun die bi yazı var onu hemen altına taktık

temiz oldumu bari, ben direksiyonun yanındaki sigorta kapağına taktırdım usta biraz zedeledi ama kapak serviste bulunur istersem alıp takarım allah muafaza ya kabini zedeleseydi noo*-*- sop-*-sa duva*-*0 : ' (
GENCUS link=topic=39266.msg340922#msg340922 date=1297757014' Alıntı:
kardes bide seksenlige kaçlı kac pulluk takıyorsunuz bizim 70 lige kaçlı kaç pulluk önerirsin
ben 5 li 12 ayna alıcam sanada 4 lü 12 ayna öneririm.

285 in çektiğini çeker senin motor ;) :D ))) 4 12 komşunda filan varsa pancar yerinde bi çekişine bak beğenirsen al kardeş olmadı 4 10 numara dene marka olarakta ünlü marka tavsiye ederim çamur tutmaz hafiftir motoru gereksiz zorlamaz.

arkadaşlar bende çakmaklık taktıracam mazemeleri aldım eger tv ve buzdolabı takacaksanız röle baglattırın yoksa bizim burda biri casenin tesisatını yaktı aman dikkat edin kardeşler
bende sag tarafta siyah saclı yere deldirip takmayı düşünüyorum anahtar dügmelerinin oldugu yer hatta onun altında rölelerde var en sondaki röleye baglayabilirsiniz birde iki adet fazladan içinde soket var onlarıda kullana bilirsiniz[ ıuy*u-*

GENCUS link=topic=39266.msg340920#msg340920 date=1297756842' Alıntı:
kardeş sen siyah koruma barlarınınmı delip içine otutturdun yoksa tutturdunmu fotosunu çekip koyarsan bizmde aklımıza yatar belki yüksekte olması daha iyi bence ok-*-s

koparan06 link=topic=39266.msg346914#msg346914 date=1298507191' Alıntı:
arkadaşlar bende çakmaklık taktıracam mazemeleri aldım eger tv ve buzdolabı takacaksanız röle baglattırın yoksa bizim burda biri casenin tesisatını yaktı aman dikkat edin kardeşler
bende sag tarafta siyah saclı yere deldirip takmayı düşünüyorum anahtar dügmelerinin oldugu yer hatta onun altında rölelerde var en sondaki röleye baglayabilirsiniz birde iki adet fazladan içinde soket var onlarıda kullana bilirsiniz[ ıuy*u-*
10 amperlik çıkışa sigorta da bağlayarak taktı usta inş sıkıntı olmaz

10 amperlik sigorta takması iyi olmuş en fazla sigortayı atar veya yanar oda zarar vermez büyük birşey takmak istiyorsan kabinin içinde sol arka tarafta el debriyajının arkasında fazladan 40 amperlik soket var elektrikte geliyor istiyen oraya buzdolabını veya başka materyal baglayabilir.

koparan06 link=topic=39266.msg346966#msg346966 date=1298544864' Alıntı:
10 amperlik sigorta takması iyi olmuş en fazla sigortayı atar veya yanar oda zarar vermez büyük birşey takmak istiyorsan kabinin içinde sol arka tarafta el debriyajının arkasında fazladan 40 amperlik soket var elektrikte geliyor istiyen oraya buzdolabını veya başka materyal baglayabilir.
he ya priz gibi bişey var anlamadım ne olduğunu ondan mı bahsediyosun sarı fiş gibi.