Çapalama motoru

Palmera b52 çapa makinası aldım.Kullanma kılavuzunda motor ve șanzuman yağı olarak sae15w-40 tavsiye ediliyor.İnternetde ve baska kaynaklarda motor yağı 20-50 șanzuman yağı 90 olması gerekiyor deniyor. Bunun doğrusu hangi yardımcı olabilir misiniz.

Palmera b52 çapa makinası aldım.Kullanma kılavuzunda motor ve șanzuman yağı olarak sae15w-40 tavsiye ediliyor.İnternetde ve baska kaynaklarda motor yağı 20-50 șanzuman yağı 90 olması gerekiyor deniyor. Bunun doğrusu hangi yardımcı olabilir misiniz.
Otipde bir makina bizim bir abinin vardı 20 50 koymuştu tamircinin biri makina çalışmamıştı sonra başka birine götürdük ne yaptın dedi tamirci oda diğer tamirciye yağ degistirdim dedi 20 50 olduğunu ogrenince boşalttı 10 30 koydu çalıştı benzinli ise 15 40tır bence
Bizim kisi 20 50 kullanılıyor lombardin taral

• Beğen
Tepkiler: Dersa05
Üreticiye inanmıyorsun başka kaynaklara inanıyorsan arıza olduğunda servisine götürme
Birde anlamadığım 20-50 motor yağına ne kadar meraklıyız kim sorsa ne yağ katmalıyım sorusuna direk 20-50 İyiki üretmişler yoksa motorlar yağsız kalırmış. [emoji848]

• Beğen
Tepkiler: Dersa05