Case Ih Farmal-C Serisi Türkçe Tanıtım

Evet iyi bir tanıtım olmuş ama bunu birde sahada görmek gerekir.

Bizim civar köylerden bu serinin 105 ve 115 c modelini alanlar oldu. 115 liğni gidip inceledim traktör kalıp olarak kompakt bir traktör kabin içide fazla teferruatlı degil kullanımı kolay. Sahibi 115lik için tam otomatikli piston inç ayarlı ünlü almış tarlada sürümde çekişi iyide sıra başlarında traktörün önü hafif olunca kalkıyor onun için ek agırlık alıp takacam baskada kötü tarafı yok dedi.

Bizim civar köylerden bu serinin 105 ve 115 c modelini alanlar oldu. 115 liğni gidip inceledim traktör kalıp olarak kompakt bir traktör kabin içide fazla teferruatlı degil kullanımı kolay. Sahibi 115lik için tam otomatikli piston inç ayarlı ünlü almış tarlada sürümde çekişi iyide sıra başlarında traktörün önü hafif olunca kalkıyor onun için ek agırlık alıp takacam baskada kötü tarafı yok dedi.
Tarafsız olmak gerekirse gercekten cok guzel bir seri.
Common rail ve euro-4 motor
Elektronik buçuk,levye,debriyaj
Elektronik 4×4,dfrnsy kilidi,kuyruk mili
Elektronik çeki ve çamurluk üstü kontrol.
Direksiyonla hareket eden gösterge paneli.
Yani fiyatına oranla dolu bir traktör ama bu case in ve new holland in motorları nasıldır onu bilmiyorum.

Tarafsız olmak gerekirse gercekten cok guzel bir seri.
Common rail ve euro-4 motor
Elektronik buçuk,levye,debriyaj
Elektronik 4×4,dfrnsy kilidi,kuyruk mili
Elektronik çeki ve çamurluk üstü kontrol.
Direksiyonla hareket eden gösterge paneli.
Yani fiyatına oranla dolu bir traktör ama bu case in ve new holland in motorları nasıldır onu bilmiyorum.

Bizde case jx 75 c traktör var bu farmall c serisi jxc serisinin donanımı artırılmıs hali bu fiyata guzel traktör bence suan bayiler pazarlıkla hesaplı fiyata veriyorlar bu seriyi. Motor olarak farmall c ve jxc serilerinde diğer serilerden farklı olarak ftp motor kullanılıyor. Ftp motorda kolay kolay bayılmıyor ve yakıt az.

Aslında bir çok güzel traktör serisi var ama bizim burda john deere ve new holland dışında hiçbir markanın servisi güvenilir değil. Yoksa buradaki çiftçiler kesinlikle bunu alır fakat adam servisi ve ikinci eli haklı olarak hesap ettiği iÇin gidip nh nin td boş serisini alıyor. Halbuki new holland inda t4 diye çok güzel bir serisi var,kendim bayiye sordum neden t4 türkiye ye gelmiyor aldığım cevap "t4 serisini getirirse td-d yi satamaz" oldu.

• Beğen
Tepkiler: RıdvanAslan

Aslında bir çok güzel traktör serisi var ama bizim burda john deere ve new holland dışında hiçbir markanın servisi güvenilir değil. Yoksa buradaki çiftçiler kesinlikle bunu alır fakat adam servisi ve ikinci eli haklı olarak hesap ettiği iÇin gidip nh nin td boş serisini alıyor. Halbuki new holland inda t4 diye çok güzel bir serisi var,kendim bayiye sordum neden t4 türkiye ye gelmiyor aldığım cevap "t4 serisini getirirse td-d yi satamaz" oldu.

Bayi doğru demiş ;) aslında caseninde jxc ve farmall serilerini Türkiyeye satmazlar ama case new hollanda göre yeni olduğu için piyasaya yerleşmek için satıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96