Case Jx100 Pro & John Deere 6330 Nadas Sürümü2017 [İskenderSacan]

Merhaba arkadaslar.Bu yılki buğday sezonunun sona ermesiyle,biçimin ardından saplarımızı samana bağlayıp depoya koymuştuk.Ardından önceki günlerimizde bölgemizde olan etkili yağış nedeniyle yerler sürülebilcek şekilde tav kazanma şansı yakaladı.Normal sartlarda kurak olan toprak yapısı nedeniye anızları ancak kasım ayında buğday ekimlerinden sonra sürebiliyorduk.Buda tohum zamanında işlerin dahada yoğunlaşmasına neden oluyordu.Şimdi yaptığım çekimleri sizlerle paylaşıyorum.Herkeze keyifli forumlar.

[video=youtube;_1LZYEqG4k8]https://www.youtube.com/watch?v=_1LZYEqG4k8[/video]

[video=youtube;6drANEFEPEg]https://www.youtube.com/watch?v=6drANEFEPEg[/video]

Kolay gelsin.toprak kara kepir.
Eyvallah adasım sağolasın.Köyün ileriki kısımları kepir araziler ama köy civarında olan bazı yerlerimizde kızlac olan yerlerde var.case tarla gununde konuşmuştuk biraz bu konulardan :)
Bereketli olsun kolay gelsin
Sağolasın Mustafa hepimize
Kolay gelsin İskender usta.. bu kadroya tarla dayanmaz , bütün köyü sürer bunlar.. Bu yıl tav iyiydi. Ayçicek nadasları oldu fakat erken sürülen yerlerde otlanma başlamış. Ben sürecektim ama çok otlanır diye vazgeçtim..
TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
İsmail çok sağolasın.elimizden geldiğince işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.biliyosun işimiz hayatımızın bi parçası.bizde normalde kasımda sürüyorduk ama tohumlarla araya sıkışınca çok yoğun oluyor.birde kasımda askere gideceğim bu yıl geçte olsa mezuniyeti tamamladık hayırlısı artık
Bizde de guzel tav oldu çoğu sürüldü yerlerin bazen pulluk bazen cizel bu gunlerde hala süren var
Büyük firsat oldu degerlendirmek gerek bende sürdum
Bereketli olsun ekip güzel görüntülerde guzel Çok
Çok sağol ismail.dediğin gibi sürülecek gibi çok guzel bi tav oldu.zaman olduğu içğn kısmi otlanma yapabilir ama buğday ekimlerinden sonra çizellerle bikere karıştırırz hem yer oturuşmuş olur
Maşallah. Pevlivanlara işmi dayanır.
Her zmn diyorum cok hemde cok güzel toprak yapınız var trakyalı arkadaşlar.
Sağolun tesekkurler.çok şükür köyün ilerleyen kısımlarında kepir araziler var.yoksa koyumuz konum olarak tamamen kum.hatta eski kum ocakları var
kolay gelsin iskender abi maşallah senin ekibe is dayanmaz
Sağolasın kardesim.ekip 4 adet oldu nadas işi bu yıl hem çabuk h ö keyifli hal aldı :)

Kolay gelsin.Maşallah güzel toprağınız var.
Çok sağolun tesekkurler
Maaşallah kolay gelsin Case Candır. :)
Yorum için tesekkurler.case nin yeri bende baska bütün işlere tekeri değiyor desem yanlış olmaz dar teker olması kullanışlılığı arttırıyor
Tesekkurler
kolay gelsin ben daha sapşarı kaldıramadım
Tesekkurler.sapları yakın zamanda kaldırırsanız daha iyi olacaktır.otlanma yapıyor sarmaşık vs.üzeri kapanırsa bağlamayada engel olabilir.
Kolaygelsin İskender bu ekip sağlam
Sağolasın abi.iş hayatımızın bi parçası.o yuzden elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz

Güzel paylaşım İskender. Ekip iyi patırtı çıkarmış....
Sağolasın Erkan.Tav iyi olunca aradan çıkardık.buğdayları ektikten sonrada çizelle karıştırıp bırakakırım.Sonra askere gidiyorum :) bizimkiler geri kalanı halleder
Kolay gelsin

Sağolun tesekkurler

Güzel paylaşım İskender. Ekip iyi patırtı çıkarmış....😉
Sağolasın Erkan.Tav iyi olunca aradan çıkardık.buğdayları ektikten sonrada çizelle karıştırıp bırakakırım.Sonra askere gidiyorum :) bizimkiler geri kalanı halleder
Kolay gelsin

Sağolun tesekkurler