case jx110

Ynt: case jx110

traktörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın. dün yolda bir jx 110 gördüm. boşta yolda tam gaza yakın giderken kesik kesik belirgin bir şekilde beyaz duman yapıyordu. şaştım kaldım doğrusu yeni traktör bu bahsettiğim. korktum birşey olacak diye.

GÜRKAN link=topic=68581.msg784151#msg784151 date=1381428728' Alıntı:
traktörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın. dün yolda bir jx 110 gördüm. boşta yolda tam gaza yakın giderken kesik kesik belirgin bir şekilde beyaz duman yapıyordu. şaştım kaldım doğrusu yeni traktör bu bahsettiğim. korktum birşey olacak diye.

evet caseler ilk başta cok kara duman yapar özellikler de agır işlerde ama sonradan kesiyo newhollantı ılk aldıgımda oda yapıyodu sonradan kesti

Hayırlı olsun jx110 u biz New Holland td100d artı para verip aldık. İkisi arasında çok fark var. Başlarda çekiş biraz az dumanı çok oluyor ama açıldıkça çekişi çok artıyor artı duman olayı da olmuyor. Case jx110 dan memnunum servisi de çok iyi arayınca direk tarlaya geliyor. Beğenmediğim yönü 1.si hidrolik 110 beygire göre biraz zayıf olmuş 2.si de traktörde 1000 devir yok. Şimdilik 1000 devirle işimiz yok ama ilerde belki olabilir