Case jx75 ünlü 4 lü 11 li pulluğu kaçıncı viteste çekmeli ?

konuyu acan arkadas traktörün jx75maxpromu yoksa jx75c mı ne oldugunu tam yazsanda burdakı kullanıcılar daha dogru yaklasımlarda bulunsaa buradakı bır cok kısı jx75c uzerınden degerlendırme yapıyorlarr. daha öncede soyledım kımse dıkkate almadıı herkes c serısınden degerlendırmelerde bulunuyorr c serısının takvıye 2 si ile maxpronun takvıye 2 vıtesı bır deıll dirr

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Muhtemelen arkadaşın traktörü jx 75 pro eğer öyleyse aynı traktörden bende var 2012 model 4wd ilkin bende 4,12 taktım motor zorlandı şimdi 5,11 takıyorum 2,3 le çıkmadığı rampa görmedim düzde seri 1 le gayet rahat gider
Konuyu açarken traktörün tam adını 2wd mi 4,wdmi modelini yazarsan kafamız karışmadan yardıcı olmaya çalışırız.

Muhtemelen arkadaşın traktörü jx 75 pro eğer öyleyse aynı traktörden bende var 2012 model 4wd ilkin bende 4,12 taktım motor zorlandı şimdi 5,11 takıyorum 2,3 le çıkmadığı rampa görmedim düzde seri 1 le gayet rahat gider
Konuyu açarken traktörün tam adını 2wd mi 4,wdmi modelini yazarsan kafamız karışmadan yardıcı olmaya çalışırız.
Evet benim jx75 pro var ve takviye 3 de bile rahat çekmiyor