Case JX75 ve Kabak Hasat Makinası

Ynt: Case JX75 ve Kabak Hasat Makinası

GENCUS link=topic=69764.msg835792#msg835792 date=1390844372' Alıntı:
hayırlı olsun makınenız bızım makıneyle bıraz karşılaştırma yaptım dogrusu bi fark bulamadım traktör 10 numara görünuor ama :D

buda bizim 75 lik :D ok-*-s
eyvallah saolasın senin makinada hayırlı olsun sanırım şimşek makina onlarda güzel makina bizde önce şimsek almayı düşündük ama adam biraz pahalı dedi birde ödemede kolaylık yapmadı olsun bu aldığımız makinada pek farklı değil şimşekten

Kayserimiz yine pahalı geldi. Bende NewŞehir sentez makinadan, Murak bey kardeşimden aldım. Sizinkiler teşkilatlı benimki sadece kendi işimi yaptığım için sadesi ama çok memnunum. Bu ikinci makinam.
çekirdeklik kabak hasadı
traktör 2012 model (kabak makinasıyla aynı model) tümo 4055 turbo interkol, süren babam.

fatih381985 link=topic=69764.msg841704#msg841704 date=1391698739' Alıntı:
eyvallah saolasın senin makinada hayırlı olsun sanırım şimşek makina onlarda güzel makina bizde önce şimsek almayı düşündük ama adam biraz pahalı dedi birde ödemede kolaylık yapmadı olsun bu aldığımız makinada pek farklı değil şimşekten
BU MAKINEDEN İLK OLDUGU İÇİN BİZE BİRAZ İNDİRİM YAPTI gercı üstünden bı sene gectı ama şimşek size ne kadar fiyat söyledi?