case tümosan çekişmesi

Ynt: case tümosan çekişmesi

768 link=topic=43204.msg396991#msg396991 date=1304946585' Alıntı:
O sol taraftaki ileri geri kolu gerçektende hiç hoş değil. Sırf o yüzden, o tip traktörlere ilgi duymuyorum. Sağ taraf zaten dolu, binen birisi sol tarafa binmesi lazım ama ne mümkün, o vites kolu adamın k....na girecek. O nu oraya münasip gören mühendisleri bozuk bir yolda orada biraz misafir etmeli ki, akılları başlarına gelir belki. noo*-*-
hepsi sağda oluncada kullanıcı rahat edemiyo
ama sadece bacağını baya açıp sağ ayağını traktörn arka camına doğru uzatp kendini çekmek gerekiyo buda baya zor oluyo yaşlı ve orta insanlar için
zatn herşey kullanıcı için düzenleniyo yana oturacak adamı düşünseler vitesleri yana almazlardı

768 link=topic=43204.msg396991#msg396991 date=1304946585' Alıntı:
O sol taraftaki ileri geri kolu gerçektende hiç hoş değil. Sırf o yüzden, o tip traktörlere ilgi duymuyorum. Sağ taraf zaten dolu, binen birisi sol tarafa binmesi lazım ama ne mümkün, o vites kolu adamın k....na girecek. O nu oraya münasip gören mühendisleri bozuk bir yolda orada biraz misafir etmeli ki, akılları başlarına gelir belki. noo*-*-
;D ;D ;D

zamanı gelince erkuntun olsun diger modellerin olsun yeni modellerin özellikle rtı ve eksilerini yazacagı veya konu açacagım.şuan hattat geldi erkunt geldi newhollan geldi tümosanın yenisi geldi.hep birbirimizin açıgını arıyoruz bilirsiniz bu böyledir her yerde.hele kullnalım şu cicim ayları saatleri bi geçsin.

köylü link=topic=43204.msg396902#msg396902 date=1304926147' Alıntı:
video izlemedim ama güçleri aynı motor lar farklı model.ama şanzumanları aynı kardeşler carraro,newhollan,landini,mckormik,jondere,tümosan,mf,hatat valtra,erkuntun e serileri daha birçok traktör aynı cins ve aynı model carroyu kullnıyor.burada motor gücü ve torku agırlıgı öne çıkmış VİDEO DAHA İZLEMDİM.

bilip bilemeden sallama.türkiyede birçok firimanın şanzımanını erkunt dküyo ama mccormick john deree gibi markalar dünya devi.adamlar dünyada en iyi şanzımanları yapıyolar sende tutturmuşsun carraro.

aksoylar link=topic=43204.msg397087#msg397087 date=1304960544' Alıntı:
bilip bilemeden sallama.türkiyede birçok firimanın şanzımanını erkunt dküyo ama mccormick john deree gibi markalar dünya devi.adamlar dünyada en iyi şanzımanları yapıyolar sende tutturmuşsun carraro.

zoruna mı gitti.ben araştırdım bu kadarını buldum sende araştır ne oldugunu bul sende yaz.

kardeşim benim araştırmama gerek yok.26 senedir ben bu işi yapıyorum dogal olarak kafamda ezbere duruyor bilgiler.hem nerden bulduysan bu yarım yamalak bilgileri göster bizde inceleyelim.hemde traktörün nh yada erkunt e serisiyse egilip şanzımanda ne yazdıgınıda bi oku.

sen kafandaki ezbere sahip ol.benim bilgim bana yetiyor ben erkuntun e serisinide zf iyi bilirim. sen carraro şanzumanı hangi markaların kullandıgını araştır dogrusunu bul bende yenisini ögreneyim.

case dın ' a göre 85 bg aslında case jx95 ve tümosan 95-80 çekişse daha adil olur. Benim 3 pistonlu casenin 4 pistonlu 80lik tümosani sürükleyeceğini düsünüyorum saati dolunca bağlasam mı ne dersiniz?

qarizmatiqa link=topic=43204.msg397115#msg397115 date=1304962501' Alıntı:
case dın ' a göre 85 bg aslında case jx95 ve tümosan 95-80 çekişse daha adil olur. Benim 3 pistonlu casenin 4 pistonlu 80lik tümosani sürükleyeceğini düsünüyorum saati dolunca bağlasam mı ne dersiniz?
ben olsam denerim.saat dolması falan önemli değil.

aksoylar link=topic=43204.msg397087#msg397087 date=1304960544' Alıntı:
nie ters ters cvp veriyorsun ((((bilip bilemeden sallama. sende tutturmuşsun carraro. )))
tartışmamı yaratmak istiyosun ?? normal şekilde söyleyemiyomusn
erkunt e -- carrora şanzıman kullanıyor dökümü bu mu oluyor bilmiyom
nh carraro kullanıyor biliniyor ama carraro kullanmıyor başka kullanıyordu ismi aklıma gelmiyo sadece vites sayısı aynı ..

rahimavci link=topic=43204.msg397407#msg397407 date=1305013308' Alıntı:
tümocudan önce ayagını debriyajdan çekiyor öyle olunca tümonun lastikler hiç tutunmadan direk sürüklenmeye geçiyor
görmüyonmu beyaw başta case el freni çekikken asıldı tümo zor götürdü sonra case işi bitirdi :D
qarizmatiqa link=topic=43204.msg397115#msg397115 date=1304962501' Alıntı:
bunlar boş işler traktörlere zarar fln gelir garantiyede almazlar.. :)