ÇELİK AKÜ YE VERDİĞİM PARA HARAM OLSUN...

Anladigima gore akü işi şans işi, önemli olan incelemenin hakkıyla yapılıp vatandaşın mağduriyetini giderip müşteri kazanmaktır.Musteri kazanmak kolay değildir.Magdur olan bu konuyu etrafinda ki en az 13 kişiye anlatirmis ,bu devirde internetide düşünürsek 13 kişi 130.000 olur.
Halkla ilişkiler departmanı eksiklikleri var.Bu konuları avantaja çevirmek gerekir.Aksi takdirde firma başarısız adletilir.

• Beğen
Tepkiler: Tekin55
Anladigima gore akü işi şans işi, önemli olan incelemenin hakkıyla yapılıp vatandaşın mağduriyetini giderip müşteri kazanmaktır.Musteri kazanmak kolay değildir.Magdur olan bu konuyu etrafinda ki en az 13 kişiye anlatirmis ,bu devirde internetide düşünürsek 13 kişi 130.000 olur.
Halkla ilişkiler departmanı eksiklikleri var.Bu konuları avantaja çevirmek gerekir.Aksi takdirde firma başarısız adletilir.
Valla anlatmıyorum desem yalan olur anlatıyorum ki başkaları da mağdur olmasın

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Şans işi değil aslında. Kurşun asit akü sonuçta. Elbette üretim hatası çıkar. Önemli olan malın arkasında durmak. MArkanı lekelediğine değer mi? En son 60 lık bir akü almıştım ithal olanla aradaki fark 20-tl. İthal mal alınca kızıyorlar. Malının arkasında dur canımı ye.

Türkiye akusu bnce Mutlu gerçi oda birşey olunca kullanıcı hatası deyip ısın içinden cikiyor
Valla mutlu çelik aynı fabrikada uretiliyormus tuzlada. Hala gelmedi bi cevap ama peslerini bırakmayacağım öyle yağma yok mallarının arkasında duracaklar sonra niye yerli kullanmiyoruz al sana bahane dün araba nin lambası jesti elektrik ci arkadaşa gittim o hep ithal akü satıyor bende asla öyle sorun olmaz diyo 1 ay içinde akü gelmezse yenisini veriyorum diyo

Elektrik sisteminde sorun olsa aküyü bayiye verirken ordan bi akü daha takıldı üstelik 2. Ci el 5 aydır sorun yok ne şişme ne akma ben o aküyü 3 ay anca kullandım sizce nasıl bi kullanıcı hatası yapmışımdır ki 3 ayda bozulsun. Hadi kullanıcı hatalı sadece çelik aküyü mu kullanırken hata yapıyorum. Bu akünün garantisi varsa tabiki zararimi karşılayacak. Yada akü satarken garanti vermeyecek bizde ona göre alacaz. Benim burda anlatmak istediğim koskoca firma piyasanın üstünde kaliteli ürün diye akü satıyor malına sahip çıkmıyor. Ben sıfır akü istemiyorum aküyü tamir edip versinler adamlar onu bile yapmıyor ALLAH tan korkun Yav 3 aylık akü daha kullanıcı hatası diyorlar
Bak sevgili kardeşim ben tam bir akü uzmanıyım eyer akünün yeri sarsıntılıysa kesinlikle sulu kullanmıyacaksın eyer bu aletle birde çapa yapıyorsan akü lerin altında 1. 1.5'm deşarj havuzu vardır plakalardaki sıvalar oraya dolarsa akü devamlı deşarj yapar birde AKÜ ye yıldırımşarj verilirse bu havuz çabuk dolar ve AKÜ ölür bu yüzden bir AKÜ nün şarj değeri amperinin %5 Kadar olmalı örnek 100 amper 5 amperle şarj olmalı ve senin için en uygunu jel kuru aküdir saygılar

• Beğen
Tepkiler: Tekin55