Cem Gürdeniz

Video 2 saniye izledim kapattım
Tövbe yarrabi ya hey Allahım
Kardeşim sizin kafada varmı sorun adamlar yardıma geliyo ne yani bi uçak gemisi ile ülkeyimi fethetcek
Ulan istesin bi günde kökünüzü kazır ne anlatıyonuz siz boş beleş işlerle uğraşmayın bu ........ (boşluğu siz doldurun)
Youtube kanalına baktım
Ticari bi hesap gündeme gelmek için sizi yemliyo paranoyakca akıl dışı şeyler paylaşıyo
Kardeşimmmmmm
Bi düğünümüz oldu onu planlayamadık herşeyin planlı olduğunu düşünmekten vazgeçin
Ö Y L E B I Ş E Y YOKKKKKKK

• Beğen
Tepkiler: Stronger
Alooooooo
Herkes aklını başına alsın
Ajanlar vasıtasıyla 15 temmuzda ülkemizi işgal etmeye çalışan bir ülkeden bahsediyoruz
Amerika pezevenktir.amerikadan işkillenmemek, bir pezevengin aile evine ziyarete gelmesinden rahatsız olmamaya benzer.
Ev namustur

Tarımsal bilgi ve tecrübe paylaşım forumunda aktüel gündem ve siyaset konuşmamak gerektiğini düşünüyorum ama kendimi tutamadım.

• Beğen
Tepkiler: 768
Bizi yabancı ülkelere nefret kusturdular depremde yapılan yardımı gördünüz
Şimdi siz dersiniz bize dost görünüyorlar diye iyice many** olmuş millet arkadaş kazandık sanıp coşmayın onlar vermek istemiştir ki siz alasınız başka yerden vurdum anladınız siz

Onların basını bizi kötüler bizim basın onları olayın iç yüzünü bilmeden kimseye nefret kin kusmayın tammmmam

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca

Konuya cevap verilmiş.
Boş muhabbetler için kafa bulandırılmış.

Should kelimesi , shall kelimesinin geçmiş zaman şeklidir.
Nezaketen konuşmalarda geçmiş zaman cümleleri kullanılır.
You should, siz yapacaktınız.
Can , -e bilmek , could, -e bilmekti .
Could I have a cup of coffee, please.
Bir fincan kahve alabilir miydik, lütfen.

Son düzenleme:
Safsata işlerle uğraşmamak lazım.Yurtta sulh cihanda sulh düsturuyla politika üretmek lazım.Türkiyenin bir deprem gerçeği olduğunu bilmek lazım.Depremlerin olmaya devam edeceğini bilmek lazım.Deprem vergileriyle yol değil dayanıklı şehirler yapmak lazım.İmar barışı deyip insanlara kendi evlerini mezar etmemek lazım. Lazım... lazım... lazım...