Çift Diskli Gübre Serpme Makinesi (Yardım)

02.01.2016
2,334
3,121

Geçen yıl tek diskli gübre serpme makinemi düzensiz atım nedeniyle sattım. Bunun yerine çift diskli olanlara bakıyorum. Ayçiçek 600 litrelik için 6000 lira fiyat verdiler. Pazarlıkla 500 lira daha indirebilirim. Axona için yarın fiyat alacağım.

Bu markaları kullanan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum. Hangisi daha iyidir?

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Axona marka 800 litre cift diskli makinamı gecen yıl aldım. Hms makina ile hiç bir kalite farkı yok. Cok araştrdım. Kaliteli güvenilr bir makina dengeli de atıyor. Emsalleri arasında da kalite olark gerckden ön sıralarda fiyatıda hmsden daha uygun daha kaliteli bnce
Büyük ihtimalle ben de axona alacağım. Çünkü HMS çok pahalı.

Geçen yıl tek diskli gübre serpme makinemi düzensiz atım nedeniyle sattım. Bunun yerine çift diskli olanlara bakıyorum. Ayçiçek 600 litrelik için 6000 lira fiyat verdiler. Pazarlıkla 500 lira daha indirebilirim. Axona için yarın fiyat alacağım.

Bu markaları kullanan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum. Hangisi daha iyidir?

3 yıl oldu türkay 1000 lik aldım çift diskli. Çok memnunum çok denk atıyor kullanımı kolay ayarı vs kolay.
Tek eksiği üstünde branda yok ona da çok ihtiyac duymuyorum sonradan yapılabilir iyi bir ustaya. Edirne tarafında 2. El temiz vardı satılık geçen günlerde

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96