çiftlik dediğin böyle olur

Ynt: çiftlik dediğin böyle olur

doganbey1 link=topic=9708.msg130411#msg130411 date=1231359253' Alıntı:
sağol abi şimdi senden inek almaya kalksak ne eder günde ortalama 30 kg süt veren 3 yaş inek
3 yaşında 30 kg süt veren inek zor bulunur.

Tesis tek kelimeyle mükemmel.Gerçekten son derece modern ve de verimli hayvanlar için.

slm. resimdeki ahır sistemlerının aynısını koop. olarak yapıyoru şu anda inş. halınte nisan ayının sonun da bıtecek 300 başlık. kırklar elıne bakmaya gelecektık bu tesıslere çok güzel dıyolardı. izmırde ısraillliler kuruyo boyle tesıs oraya gıttık bakmak için acar arkadaşa başarılar hayırlı olsun bye..........

gelecekte yapmayı planladığım şey işte...
sivas şarkışlada buna benzer sistemle yapılmış bi işletme görmüştüm, orda da vardı bu zincirli gübre temizleme sistemi, özellikle ona hayran kalmıştım, çok rahat bişey hayvan sağlığı ve temizliği açısından çok faydalı...
inşallah daha da büyütürsünüz işlerinizi allah herkese nasip etsin böyle işletmeleri.

kapsamlı ve kaliteli bi çalışma elinize, emeğinize sağlık ...
.. alk-*s

ÇağRı link=topic=9708.msg151494#msg151494 date=1234037373' Alıntı:
Yok artık o kadar da değildir.gerçi bina inşaatı da var ama biraz daha ucuz olur sanırım.
bence o fiyat duşuk kalır daha fazla bi maliyetle yaptılarını duşunuyorum çunku o çifliği biliyorum arazisi çok buyu ve çok guzel bi yerde o binaların yapımı pahalı oluyo ....