Çks

Ustalar 2-3 yıldır besiyle uğraşıyorum, kaba yemi 7-7-9 dönüm tapulu üç parça babama ait araziden ve dışarıdan temin ediyorum. Üzerime tapu yok, çks yi nasıl çıkarabilirim? Kira sözleşmesi yapsam çks verirler mi, malum tüm destekler çks üzerinden.

Ustalar 2-3 yıldır besiyle uğraşıyorum, kaba yemi 7-7-9 dönüm tapulu üç parça babama ait araziden ve dışarıdan temin ediyorum. Üzerime tapu yok, çks yi nasıl çıkarabilirim? Kira sözleşmesi yapsam çks verirler mi, malum tüm destekler çks üzerinden.

Elinde ki canlı hayvan ile de ÇKS kaydı yaptıramıyor musun? Tarım Kredi Üyeliği ni Kulak küpesi ile alabiliyorsun.

Babanızdan alacağınız kira sözleşmesi ile Çiftçi Kayıt Sistemine kayıt yaptırıp ÇKS Belgesi alabilirsiniz. 2018 Yılı için son müracaat tarihi 30Haziran 2018'dir.