Claas Medion 310...

Ynt: Claas Medion 310...

Bununla birlikte civardaki Medion sayısı(Erkan abilerin orası hariç-çünkü bilmiyorum)7 ' ye yükseldi.Tekrar hayırlı olsun Özgür abi.Deponun çatısı bizimkilerden farklı bizde yan duvarlar da var.Bi de arkaya ve boşaltma borusuna branda yapmayı düşünüyomusunuz.Ayçiçeği çok uçuyor.

Ford ' a gelince o motor müşterinin birinde var.Bigün adam yokluğunda ben kullanmıştım.Çok süper motor.Muratlı ' da 2-3 tane var.F130 ' un takımlarını götürüyor diyorlar.

Bununla birlikte civardaki Medion sayısı(Erkan abilerin orası hariç-çünkü bilmiyorum)7 ' ye yükseldi.Tekrar hayırlı olsun Özgür abi.Deponun çatısı bizimkilerden farklı bizde yan duvarlar da var.Bi de arkaya ve boşaltma borusuna branda yapmayı düşünüyomusunuz.Ayçiçeği çok uçuyor.

Ford ' a gelince o motor müşterinin birinde var.Bigün adam yokluğunda ben kullanmıştım.Çok süper motor.Muratlı ' da 2-3 tane var.F130 ' un takımlarını götürüyor diyorlar.

<<B.Özyurt>> link=topic=23870.msg196766#msg196766 date=1248000973' Alıntı:

Berk 310 ' ların yan depo saçları olmuyor. Sadece 340 ' larda var. Ama yerleri mevcut istersen kendin takabilirsin.

<<B.Özyurt>> link=topic=23870.msg196762#msg196762 date=1248000727' Alıntı:

Saol Berk...Medion sayısına gelince bizim buralarda Yenicede 2 tane, Karaevli ' de 1 tane Claas 98 var diye biliyorum..
Bizimkinin depoda saçları yok...Brandayıda yapmayı düşüyoruz, motor arabasını altına çekince boru ile arasında baya bi mesafe kalıyor... :)

Güzel fotoğraflar Özgür, hayırlı olsun makinanız. Yalnız kabin içinden de 1-2 resim koysaydın fena olmazdı. Bende açılmayan bikaç resim var, eğer onlar kabin içini gösteriyorsa kusuruma bakma.

ersanakyai link=topic=23870.msg196831#msg196831 date=1248019728' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Özgür, hayırlı olsun makinanız. Yalnız kabin içinden de 1-2 resim koysaydın fena olmazdı. Bende açılmayan bikaç resim var, eğer onlar kabin içini gösteriyorsa kusuruma bakma.
Saol Ersan abi...İçinden fotosu yok, aslında pekte fırsatta olmadı çekmeye o yüzden içinden çekemedim...

nforcer link=topic=23870.msg196874#msg196874 date=1248028570' Alıntı:
bi biçere binip kullanmayı çok merek ediyorum..acaba o kadar zor bişey mi biçer kullanmak??
Düz arazide biçer kullanmak zor değil aslında yalnız makineye alışana kadar biraz zorluk çekiyorsun, elin bu işlere yatkınsa onuda çabuk kavrarsın biraz pratikle kendini geliştirirsin...Tekirdağ tarafına yolun düşerse, bi deneme sürüşü yaparız beraber...

ÖZzGÜR link=topic=23870.msg196986#msg196986 date=1248036433' Alıntı:
Düz arazide biçer kullanmak zor değil aslında yalnız makineye alışana kadar biraz zorluk çekiyorsun, elin bu işlere yatkınsa onuda çabuk kavrarsın biraz pratikle kendini geliştirirsin...Tekirdağ tarafına yolun düşerse, bi deneme sürüşü yaparız beraber...
ben balıkesir/susurluk/göbel köyündeyim taa oralara nası geleyim..ama gelirsem uğrarım haa :D