DENİZBANK ÜRETİCİ KARTMI ZİRAAT BANK BAŞAK KARTMI

Ynt: DENİZBANK ÜRETİCİ KARTMI ZİRAAT BANK BAŞAK KARTMI

dün sms ile üretici kart almak için başvurdum 2 dakikada kart başvurum onaylanmış limiti 2500 tl bir iki güne kadar elime gececekmiş.
görüş bildiren herkeze teşekkürler.

keykubat link=topic=47244.msg453798#msg453798 date=1318397693' Alıntı:
dün sms ile üretici kart almak için başvurdum 2 dakikada kart başvurum onaylanmış limiti 2500 tl bir iki güne kadar elime gececekmiş.
görüş bildiren herkeze teşekkürler.
bu kadar cabuk ama ne kadar gfüvenli
bizim ziraatın internet sifresini istedik 5 sayfa form duldur sonra bi sürü uğrastıkdan sonra verdiler ne diyem hayırlısı olsun..

SmhGwz link=topic=47244.msg453801#msg453801 date=1318398605' Alıntı:
bu kadar cabuk ama ne kadar gfüvenli
bizim ziraatın internet sifresini istedik 5 sayfa form duldur sonra bi sürü uğrastıkdan sonra verdiler ne diyem hayırlısı olsun..
sağolasın
kart sms ile onaylaması iki dakikada oluyo ama yine de çks kaydı ile bankaya gidip form doldurmak gerekiyo.

rençberçiftci link=topic=47244.msg453482#msg453482 date=1318341684' Alıntı:
6 Faizsiz dediğiniz kooperatifde nasıl oluyor, açıklarsanız memnun olurum.

6 ay demişik ama o süre tam olarak 5 ay. Eğer mazotunuzu Tarım Kredi den alırsanız aldığınız bu mazot bedeline 5 ay faiz yok. Sadece borçlandığınız tutarın oranına göre ,çok fazla olmayan bir sigorta ücreti var. Buradan uygun bir yer şu an için yok, bundan emin olabilirsiniz. :)

768 link=topic=47244.msg453819#msg453819 date=1318403960' Alıntı:
6 ay demişik ama o süre tam olarak 5 ay. Eğer mazotunuzu Tarım Kredi den alırsanız aldığınız bu mazot bedeline 5 ay faiz yok. Sadece borçlandığınız tutarın oranına göre ,çok fazla olmayan bir sigorta ücreti var. Buradan uygun bir yer şu an için yok, bundan emin olabilirsiniz. :)
Verdiğin bilgi için teşşekkür ederim.

bende dinizbank üretiçi kart kullanıyorum memnunum şikayetim yok niyemi işime geliyo diğer bankalardan yüksek faizi olsada en azından diğerleri kadar uğraştırmıyor 2500 tl le başladım 10 tl oldu yıl içersinde isdediğin zaman kullanabilirsin en iyi dostundan daha iyi kimseye yüzünü kızartmazsın

Ben bir sms ile 2500 talepte bulundum 5 dakikada onaylandı mesajı da banka personeli ile birlikte gönderdik 2400 nakit para verdiler 20 gün sonra birde arkasından kart geldi temmuzun 12 sinde kullandığım krediye aralık ayın sonunda 3300 olarak ödedim, hesap numarasını iptal ettirebilmek için üç ay gittim geldim hala da kapatıldığından emin değilim, şubeye gidiyorum merkeze telefon aç iptal etsinler diyorlar, telofon açıyorum şubeden kapattıracaksın diyorlar personel kapattık abey diyor merkeze telefon açıp sorduğumda burada bir hesabınız var diyorlar, her hangi bir nedenden 10 kuruş borçlandırıp bir kaç yıl sonra sigortasıyla faiziyle borç çıkarırlar diye korkmuyor değilimz ! ..

Mecbur kalirsak basak kart. Köydeyken babamin cüzdana baktim 5 6 tane kredi kardi. Dedim bunlar ne, ne bilim diyo, ha bire gönderiyolar. Istemiyom diyomus ama rezil adamlar. Aldim tek tek kestim hepsini. Bi basak kart kaldi.

:S aslında bende kararsızım arkadaşlar;sorum şu?
Ziraat bankasından tarımsal kredi çekip tüm tarımsal ihtiyaçlarımı nakitmi karşılayım yoksa üretici kartlar daha mı avantajlı....

tarım krediler gübre getiriy0r gübrenin 2 . kalitesini 1. fiyatına satıy0rlar..k0pratiflerdede kesinti 0luy0r...deniz bank kartını kullanıy0rum...5 ay ,2 ayda geç çekiy0rum 7 ay önceki fiyattan ödüy0rum...kart limit 15000 tl .400 tl gibi kesinti 0luy0r...ben memnunum..

İki yıl önce kapattırdığım üretici kartıma iki hafta önce 9 kuruşluk FAİZ VE BSMV TAHAKKUK adı altında bir borç ekstresi geldi. ??*-s Henüz gidip içeriğini öğrenmedim ama en son gittiğimde artık bir ilgim kalmadığını söylemişlerdi. Şimdi gidip de,iki yıl sonra bu borcu nereden a...a...çıkardınız uyy-*s kız-*sw demek benim hakkım olsa gerek.

Bende sadice deniz bank kullaniyorum çok memnunum artık yedek parça dukkanlarinda dahi geçiyor peşin fiyata 6ay faizsiz 3 yıla kadar her türlü kullanıyoruz tohum fide gübre mazot ilaç bunlara faizsiz 6 ay peşin fiyatına alıyorum